10:00, 4 липня 2011 р.
Житомирський боксер визнаний бронзовим призером на Чемпіонаті Європи з боксу
Бердичівський боксер Володимир Матвійчук став бронзовим призером Чемпіонату Європи з боксу. Як розповідає спортсмен, змагатися за медаль було дуже важко, в принципі, як і на усіх змаганнях. З 14-го по 25-те червня в Анкарі (Турція) він разом із дев’ятьма житомирськими боксерами вигравав для України чергову медаль. Провів 4 складних бої. Один з найскладніших був першим.
У чвертьфіналі Володимир зустрівся з боксером з Білорусі. І хоч шанси були рівними, бердичівлянин показав, на що здатен. Це, каже хлопець, школа Миколи Самойлова та Ігоря Матвійчука. Останній незабаром стане заслуженим тренером України. Таке звання міг отримати і перший тренер Володимира Микола Самойлов, якби не труднощі життя. Сьогодні бронзовий призер дякує усім за підтримку та вболівання, особливо своїм рідним та друзям, які щодня присилали йому смс.
І Володимир, і його тренер вірили, що здобудуть перемогу у цьому Чемпіонаті. Змагання були одними з найважливіших у житті боксера, та “бронза” не завадить хлопцеві поборотися за перше місце у Чемпіонаті Світу. Такі гарні результати завжди тішать, каже Володимир Матвійчук. От якби уся бердичівська молодь займалася спортом...
І хоч збірна України привезла з Анкари дві бронзових медалі, результат боксери вважають не дуже втішним. Та запевняють: арсенал перемог все-таки буде поповнений “золотом” Чемпіонату світу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
13:13, 21 липня
17:03, 19 липня
16:17, 22 липня
6
live comments feed...