15:33, 5 липня 2011 р.

Житомиробленерго попереджає!

Для уникнення ситуацій, коли невідомі особи представляються контролерами районів електромереж та грабують громадян, особливо літніх людей, ПАТ „ЕК ”Житомиробленерго” повідомляє, що відповідно до вимог Правил користування електричною енергією для населення представник компанії під час зняття показів приладів обліку, заміни лічильників електроенергії, вручення рахунку, прийому готівки через касові апарати зобов'язаний пред'явити своє службове посвідчення встановленого зразка.

Одночасно повідомляємо, що після пред’явлення посвідчення, споживач зобов’язаний забезпечити доступ представника енергопостачальника для виконання службових обов’язків.

Споживачі мають можливість сплатити за використану електроенергію на території Житомирської області в банківських установах, поштових відділеннях, в інформаційно-консультаційних пунктах, безпосередньо у касах районів електричних мереж.

Наголошуємо! У жодному разі не сплачуйте кошти за отримані послуги посадовим особам енергокомпанії „з рук в руки”, а лише через касовий апарат та при цьому вимагайте фіскальний чек.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...