• Головна
  • Фахівці інформують про надання медичної допомоги учасникам АТО на Житомирщині
пам'ятка
11:41, 29 вересня 2014 р.

Фахівці інформують про надання медичної допомоги учасникам АТО на Житомирщині

пам'ятка

Пацієнту, якому необхідно визначити комплекс реабілітаційних заходів, потрібно звернутись до консультативно-діагностичної поліклініки Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського (м. Житомир, вул. Червоного Хреста, 3) у реєстратуру (вікно №8). Про прийом спеціалістів консультативно-діагностичної поліклініки можна дізнатися за телефоном (0412) 43-87-34. Фахівці приймають з 9.00 до 15.30 крім суботи та неділі. Про це повідомляють у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Комплекс заходів та місце проведення реабілітації визначають разом із профільними спеціалістами заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського Сергій Іванович Шевченко (кабінет № 209, телефон (0412) 43-87-42) або заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського Юрій Іванович Данилюк (кабінет № 208, телефон (0412) 43-87-33).

Медичний огляд учасників антитерористичної операції проводиться обласною лікарсько-консультативною комісією в кабінеті №202. За результатами проведеного обстеження видається консультативний висновок із направленням до лікувального закладу, де пацієнт може пройти реабілітацію.

На медичну реабілітацію до закладів охорони здоров’я Житомирської області можуть потрапити:

1) поранені та постраждалі, які переводяться з військових шпиталів на подальше лікування та реабілітацію в цивільні заклади охорони здоров’я області;

2) учасники антитерористичної операції, звільнені з лав військових сил за направленням лікаря за місцем проживання;

3) учасники АТО за власним бажанням.

Бажаючі пройти лікування та реабілітацію у медичних закладах області повинні мати такі документи:

паспорт;

документ, що засвідчує участь в антитерористичній операції;

копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

копію висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я або консультативний висновок спеціаліста (форма 028/о) щодо проведення медичної реабілітації (за наявності);

копію індивідуальної програми реабілітації інваліда, при наявності освідування МСЕК.

Медична реабілітація здійснюється у лікувально-профілактичних закладах третинного і вторинного рівнів надання медичної допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #учасники АТО #лікування #реабілітація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...