• Головна
  • На Житомирщині впровадять проект з розвитку соціального підприємництва серед людей з інвалідністю
прес-конференція
10:02, 30 вересня 2014 р.

На Житомирщині впровадять проект з розвитку соціального підприємництва серед людей з інвалідністю

прес-конференція

Нещодавно компанія «Монсанто Україна» оголосила результати першого конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього». На підтримку ініціатив сільських громад було виділено близько 1 мільйона гривень. П’ять соціальних проектів, що перемогли у конкурсі, будуть реалізовані у Вінницькій, Житомирській, Львівській, Харківській та Черкаській областях і спрямовані на допомогу людям з особливими потребами. В Житомирській області грант отримала Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я».

У Житомирському прес-клубі відбулася прес-конференція, присвячена презентації нового проекту ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я.» «Впровадження соціального підприємництва в Житомирській області».

Цей проект спрямований на розвиток соціального підприємництва серед людей з інвалідністю. Учасники проекту пройдуть тренінгову підготовку та отримають фінансову допомогу для започаткування майстерень з обслуговування і ремонту телерадіоапаратури та побутової техніки в сільській місцевості.

-​ Одне із завдань нашої організації це залучення людей з інвалідністю до соціального підприємництва,- розповіла голова ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я.» і керівник проекту Неля Ковалюк - Цільовою групою є насамперед молодь. Адже саме молоді люди, кожен у своїй місцевості, повинні стати «агентами соціальних змін на селі». Це ми пропонуємо зробити через створення пілотних майстерень по обстеженню та дрібному ремонту телерадіоапаратури і побутової техніки. Проект передбачає створення п’яти пілотних майстерень по обстеженню та ремонту телерадіоапаратури та побутової техніки в сільській місцевості (районних центрах) та створення базової пілотної майстерні в місті Житомирі. Тут знаходитимуться фахівці з багаторічним досвідом роботи, які будуть закріплені за кожною селищною пілотною майстернею.

Волонтер проекту, голова ГО людей з інвалідністю «Рубікон» Олексій Рибін, який має великий досвід в організації роботи ремонтних майстерень та створенню робочих місць для людей з інвалідністю в Житомирі, зазначив,що відбір фахівців відбуватиметься на базі Житомирського вищого училища – інтернату для людей з інвалідністю, під час проведення семінару – тренінгу з учнями училища, а також в приватній бесіді з кожним учасником та на основі рекомендацій викладачів училища. Перевага, під час відбору, надаватиметься учням- вихідцям з сільської місцевості. «Після здійснення відбору учасників, плануємо провести практичний тренінг з метою перевірки майстерності майбутніх випускників Житомирського вищого училища – інтернату».

Додаткова інформація:

Мета проекту - створення п’яти пілотних майстерень по обстеженню та ремонту телерадіоапаратури та побутової техніки в сільській місцевості (районних центрах) та створення базової пілотної майстерні в місті Житомирі, де знаходитимуться фахівці з багаторічним досвідом роботи, які будуть закріплені за кожною селищною пілотною майстернею.

Завдання проекту передбачає проведення заходів які сприятимуть створенню робочих місць і працевлаштуванню людей з інвалідністю в Житомирській області. Відбір фахівців відбуватиметься на базі Житомирського вищого училища – інтернату, під час проведення семінару – тренінгу з учнями училища, а також в приватній бесіді з кожним учасником, рекомендацій викладачів училища. Перевага, під час відбору, надаватиметься учням вихідців з сільської місцевості, які мають інвалідність. Після здійснення відбору учасників, плануємо провести практичний тренінг з метою перевірки майстерності майбутніх випускників Житомирського вищого училища – інтернату.

Сприяти поверненню молоді з інвалідністю до села через реалізацію своїх професійних здібностей, шляхом створення пілотної майстерні зайнятості для людей з інвалідністю. Створення додаткових робочих місць для людей з інвалідністю.

Поставлені задачі – залучення людей з інвалідністю до соціального підприємництва. Молодь у своїй місцевості стає «агентами соціальних змін на селі», шляхом створення пілотних майстерень по обстеженню, дрібному ремонту телерадіоапаратури та побутової техніки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #інваліди #проект #соцпідприємство #розвиток
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...