• Головна
  • Сьогодні обговорять кандидата у крісло начальника Державної фінансової інспекції у Житомирській області
громадські обговорення
08:46, 1 жовтня 2014 р.

Сьогодні обговорять кандидата у крісло начальника Державної фінансової інспекції у Житомирській області

громадські обговорення

2 жовтня о 15.00 у сесійній залі Житомирської обласної ради (майдан С. П. Корольова, 1) відбудеться громадське обговорення кандидата на посаду начальника Державної фінансової інспекції у Житомирській області Людмили Костюк.

Людмила Петрівна Костюк народилася 14 серпня 1974 року в Баранівському районі. Закінчила Державну агроекологічну академію України. Здобула освіту за спеціальністю «Аграрний менеджмент». Працювала на сільськогосподарських підприємствах області на посадах головного бухгалтера та головного економіста. З 2000 року працює в органах контрольно-ревізійної служби. З 2011 року – перший заступник начальника Державної фінансової інспекції в Житомирській області. Наразі Людмила Костюк – в. о. начальника Державної фінансової інспекції в Житомирській області.

Громадяни, яким відомо про факти корупційних діянь та зловживань, вчинених кандидатом на посаду начальника Державної фінансової інспекції в Житомирській області, можуть повідомляти про це за телефоном обласного контактного центру: 0-800-301-025, (0412) 55-89-57, та на електронну адресу [email protected]оkc.zt.ua.

#Житомир #фінінспекція #обговорення #начальник
Оголошення
live comments feed...