• Головна
  • Парламентські перегони на Житомирщині: активність кандидатів, типові порушення та ситуація в області
прес-конференція
09:23, 1 жовтня 2014 р.

Парламентські перегони на Житомирщині: активність кандидатів, типові порушення та ситуація в області

прес-конференція

02 жовтня 2014 р. об 11.00 в конференц-залі готелю «Україна», відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА: «Житомирщина: початок спостереження, активність кандидатів, типові порушення та ситуація в області».

Мережа ОПОРА проінформує про перебіг та особливості позачергових парламентських виборів по Україні та області. Під час заходу йтиметься про активность кандидатів в округах та форми ведення агітації, найпоширеніші порушення виборчого законодавства, ротації і політичні впливи в  окружних виборчих комісіях, а також можливість реалізації виборчого права мешканцями Донбасу і Криму та основні ризики цьогорічної кампанії.

 Окрім цього, детальніше про кампанію спостереження розкаже:

  • Жанна Чмут, координатор Мережі ОПОРА в Житомирській області.

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.

Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.

#Житомирщина #Опора #вибори #активність #нагляд
Оголошення
live comments feed...