• Головна
  • Бійцям, що перебувають у Житомирському військовому шпиталі потрібна «тепла» допомога
підтримка
10:36, 1 жовтня 2014 р.

Бійцям, що перебувають у Житомирському військовому шпиталі потрібна «тепла» допомога

підтримка

З кожним днем погодні умови стають більш наближені до осені. Прохолодні ранки змушують нас одягати теплі речі і вмикати обігрівачі, проте не у всіх є такі можливості.

У Житомирському військовому шпиталі наразі ненайлегші часи. Постійне поповнення поранених військових, які перебувають на лікуванні, нові операції, нові важкі випадки. Навіть страшно думати про це все, про те що пережили наші бійці на Сході і про те, наскільки усі ці жахи відкладуться у їх пам’яті.

Наша історія про 313 хворих(дані за 27.09.14), які знаходяться у військовому шпиталі та потребують теплої допомоги. Наш кореспондент побував у шпиталі і поцікавився, яким чином можна допомогти нашим хворим.

«На сьогоднішній день більшість лікувальних, діагностичних відділень, управлінь шпиталю, поліклініки мають пічне опалення. Нараховується більше 140 печей, які мають разове опалення. Безумовно їх ефективність дуже низька, а потреба в газу значна. Є певна невідповідність із споживанням газу і температурним ефектом. Зрозуміло, що завдяки пічному опаленню, ми не можемо дотримуватися постійної температури у палатах та відділення. Це є одним із порушень санітарних норм. Ви запитаєте чому не вдається? Я відповім, бо коли піч палиться, нагрівається, вона віддає температуру, а через певний проміжок часу температура в приміщенні знижується, особливо вночі. Ми не можемо палити печі цілодобово, бо це є порушення правил техніки безпеки. Як правило, двічі на день іде протопка печей, тому це одна із проблем це недотримання санітарних норм і умов находження хворих у відділенні, це завдає певні труднощі», – розповів начальник госпіталю, полковник медичної служби Серебряков Олександр Михайлович.

Вихід з цієї непростої ситуації є. Потрібний котел у хірургічне відділення, приблизна ціна якого складає 100 тис. грн.  Уже давно розроблений план установки і перехід з пічного опалення на котел. Проте проблема як завжди одна – НЕМАЄ ГРОШЕЙ!

Наш сайт і безпосередньо адміністрація і начальник шпиталю просить долучитися небайдужих і допомогти усіма можливими способами.

Нагадаємо, що на виконання доручення Уряду України, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 09.07.2014 р. № 296, теплопостачальним підприємствам області під час опалювального сезону у період з 01.08.2014 р. по 31.03.2015 р. доручено скоротити споживання природного газу на 37,7 млн. м3, що становить 30 %. Так, згідно з розподілом обсягів газу, ліміт блакитного палива щомісячно становить 87,9 млн. м3.

Зазначену економію планують досягти шляхом виконання ряду заходів. Серед них – здійснення помірної децентралізації систем теплопостачання, переведення споживачів на автономне та індивідуальне опалення, закриття нерентабельних котелень, налагодження режимних карт котлів, модернізація існуючого обладнання та, передусім, переведення котелень на альтернативні види палива. Останнє дозволить заощадити 11,24 % природного газу.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном: 063 33 44 327 – Роман.

_MG_0107_MG_0106_MG_0101

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #шпиталь #військові #опалення #печі #котел #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...