• Головна
  • Житомирська кондитерська фабрика спростовує чутки про те, що Петро Порошенко причасний до підготовки рейдерського захоплення «ЖЛ»
Реклама
08:30, 2 жовтня 2014 р.

Житомирська кондитерська фабрика спростовує чутки про те, що Петро Порошенко причасний до підготовки рейдерського захоплення «ЖЛ»

Реклама

27 вересня на Інтернет-сайті ukraina.ru була опублікована стаття з назвою «Порошенко обвиняют в подготовке захвата кондитерской фабрики в Житомире», в якій йдеться про те, що, нібито, одразу після 26 жовтня люди президента України Петра Порошенка готують рейдерське захоплення Житомирської кондитерської фабрики.

За словами Інтернет-видання, таку інформацію їм повідомила співробітниця підприємства: «Собрали весь коллектив и начальство фабрики нам сказало, чтобы мы не голосовали за Порошенко на этих выборах, потому что сразу после них он собирается захватить нашу фабрику. Люди в ужасе. Сколько же ему еще надо денег, чтобы оставить нас в покое? Людям не за что покупать еду, а он фабрику собрался захватывать!» — рассказала она».

Офіційна прес-служба товариства з додатковою відповідальністю «ЖЛ» виступає зі спростуванням цієї інформації, повідомляючи, що ні один з працівників або представників фабрики такої інформації не давав жодному з засобів масової інформації.

25 вересня на фабриці були проведені  збори, але це була зустріч із кандидатами в депутати від партії «Об'єднання «Самопоміч» в цілях презентації їх передвиборчої програми. Цю інформацію можуть засвідчити всі присутні на зустрічі: представники, працівники, пенсіонери кондитерської фабрики «ЖЛ» та ЗМІ.

Звернення до адміністрації сайту для з’ясування деталей, а також з проханням підтвердити достовірність опублікованої  Виданням інформації не дало жодних результатів на момент оприлюднення цього Звернення. 

Тому житомирська кондитерська фабрика «ЖЛ» вважає опубліковану інформацію безпідставною, неправдивою і такою, що була використана в політичних цілях. Враховуючи всі обставини ситуації, фабрика «ЖЛ», яка є аполітичною організацією, була втягнута у політичні чутки, які можуть нанести шкоду іміджу одного з провідних підприємств своєї галузі.

Просимо не розповсюджувати неперевірену інформацію про житомирську кондитерську фабрику «ЖЛ» навмисне та не втягувати у політичні питання.

Оголошення
live comments feed...