• Головна
  • У Новоград-Волинському лісгоспі котельня працює на тирсі
16:03, 1 жовтня 2014 р.

У Новоград-Волинському лісгоспі котельня працює на тирсі

Питання переходу до використання альтернативних видів палива, аби таким чином позбутися залежності від російського газу, останнім часом постало особливо гостро.

В лісогосподарських підприємствах Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства вже не перший рік ця проблема успішно вирішується.

 - Ще кілька років тому, у нас був клопіт з тим, де подіти тирсу, - ділиться начальник лісокопплексу державного підприємства «Новоград- Волинське досвідне лісомисливське господарство» Віктор Павлюк. – Адже для неї потрібно було шукати місце десь на звалищах. Згодом у нашій котельні ми встановили два котли, які працюють на тирсі. Таким чином, спалюючи фактично відходи виробництва, ми обігріваємо всі виробничі приміщення на території лісокомплексу та забезпечуємо теплом сушильні камери.

Про це повідомляє прес-служба ЖОУЛМГ.

У літній період в котельні спалюється близько 300 кубічних метрів тирси в місяць, в зимовий – 500-600 кубічних метрів. Решту тирси, яка зявляється в процесі виробництва, підприємство реалізовує споживачам, які займаються її переробкою, або мають котли, що працюють на тирсі.

#Новоград-Волинський #опалення #лісгосп #тирса
Оголошення
live comments feed...