• Головна
  • У Коростені пройде міжнародний захід на підтримку всенародної акції «Всім світом до добра і об'єднання!»
захід
17:02, 1 жовтня 2014 р.

У Коростені пройде міжнародний захід на підтримку всенародної акції «Всім світом до добра і об'єднання!»

захід

12 жовтня 2014 в місті Коростень на центральній площі міста відбудеться урочистий міжнародний захід на підтримку всенародної акції «Всім світом до добра і об'єднання!».

У рамках акції відбудеться масштабний захід, присвячений прийняттю містом Коростень глобальної всенародної добровільної ініціативи «АЛЛАТРА», що сприяє зародженню творчого, духовно-морального вектора розвитку суспільства у всьому світі. А також відкриття пам'ятника творчому миролюбному знаку, відомому всім древнім народам світу на різних континентів, який був втрачений на протязі 2000 років.

У рамках акції відбудуться урочисті заходи, соціальні проекти, некомерційні концерти, безкоштовні майстер-класи, які проводитимуть волонтери-представники з різних країн, в якій братиме участь велика молодіжна аудиторія з різних міст і країн.

Захід супроводжується активною інформаційною підтримкою з боку ЗМІ міського, обласного, міжнародного рівня.

Організатор: Міжнародне громадський рух «АЛЛАТРА», об'єднуючий волонтерів із понад 200 країн світу.

Ця подія міжнародного масштабу підтримують люди, для яких честь і гідність є основами їхнього життя і творчої діяльності, які на ділі творять добро і сприяють утвердженню миру і творення, дружби між народами світу поза меж.

Захід не несе політичної та релігійної забарвлення.

Місце проведення: Центральна площа міста Коростень.

Початок заходу: 10-00.

#Коростень #Аллатра #добро #памятник
Оголошення
live comments feed...