• Головна
  • «Це все панти для приїжджих», - коростенці розповіли про бойкутування російських товарів
відео
10:32, 2 жовтня 2014 р.

«Це все панти для приїжджих», - коростенці розповіли про бойкутування російських товарів

відео

Заклики не купувати російські товари лунають в Україні все голосніше. У соціальних мережах, ЗМІ, на парканах і стовпах час від часу хтось нагадує про бойкот.

Активісти поширюють списки російської продукції. Серед них десерт "Ростишка", "Галина бланка", супи "Гарячая кружка", батончики "Твикс" і "Пікнік", шампуні "Чистая линия" та багато іншого.

Перед покупкою радять уважно роздивитись упаковку – знайти країну виробника та звернути увагу на штрих-код. Код російських товарів – 46, українських – 48.

У великих містах бойкот супроводжувався масовими акціями. Наприклад, в Івано-Франківську, Чернівцях та Рівному деякі супермаркети оголосили, що відмовляються продавати російські товари. У Львові активісти демонстративно виливали у каналізацію російську горілку. Згодом також у Львові в одному з супермаркетів активісти випустили мишей, пояснили це тим, що супермаркет не виконав постанову Львівської міської ради про обов'язкове спеціальне маркування російських товарів та їхнє розміщення на окремих полицях.

У Коростені гучних інцидентів досі не було. Про бойкот нагадували лише поодинокі наклейки та оголошення, які з часом стерлись. Час від часу заклики не підтримувати агресора з'являються у соціальних мережах.

Чи підтримують коростенці бойкот запитали кореспонденти Коростень Медіа.Як бачимо, мають бажання та навички відрізняти країну виробника при купівлі товарів – не всі і навіть не більшість. Більше того працівники місцевих супермаркетів повідомили, що досі не мали інцидентів з покупцями з приводу ідентифікації російських товарів і ніякого бойкоту не відчули.

#Коростень #бойкот #російські товари,
Оголошення
live comments feed...