• Головна
  • У Житомирі проживає 109 усиновлених дітей, які отримали можливість зростати в родинному оточенні.
12:31, 2 жовтня 2014 р.

У Житомирі проживає 109 усиновлених дітей, які отримали можливість зростати в родинному оточенні.

1 жовтня 2014 року чергове засідання виконавчого комітету міської ради розпочалося з розгляду питань захисту дітей: про надання статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, встановлення опіки, направлення новонародженої дитини до державного дитячого закладу, позбавлення та поновлення батьківських прав та інші.

За інформацією служби у справах дітей м. Житомира, всього на первинному обліку перебуває 376 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із яких 260 дітей виховується в сім’ях опікунів та  піклувальників.

У м. Житомирі створено 5 дитячих будинків сімейного типу, до яких влаштовано 35 дітей, та 16 прийомних сімей, в які влаштовано 27 дітей. Це перспективна форма влаштування дітей, для яких через їх вік вже важко знайти  усиновлювачів.

У 2014 році в м. Житомирі було усиновлено 24 дитини, які виховуються в державних дитячих закладах. Варто зазначити, що більшість усиновлень, які відбуваються в нашій області, припадають саме на місто Житомир. Це пов’язано з тим, що в нашому місті розташовано обласний будинок дитини, вихованцям якого найчастіше випадає шанс знову знайти сім’ю. Адже ні для кого не секрет, що найчастіше усиновлюють дітей раннього віку. Серед усиновлених в цьому році діток – 20 дітей раннього та дошкільного віку і лише 4 дітей віком від 10 років.

Із 108 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку з усиновлення в службі у справах дітей Житомирської міської ради, в цьому році 5 діток вже усиновлено.

У нашому місті на даний час проживає 109 усиновлених дітей, які отримали можливість зростати в родинному оточенні.
#Житомир #діти-сироти #усиновлення,
Оголошення
live comments feed...