• Головна
  • Житомирська область технічно до опалювального сезону готова
підготовка
15:04, 2 жовтня 2014 р.

Житомирська область технічно до опалювального сезону готова

підготовка

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Сергій Машковський, звітуючи про підготовку Житомирщини до опалювального сезону 2 жовтня під час селекторної наради з питання підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, ЖКГ та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2014/15 року.

Участь у нараді також взяли перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Дмитренко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, КП «Житомиртеплокомуненерго» та ПАТ «Житомиргаз».

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України №296 від 09.07.2014 «Деякі питання забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014/15 року» рішення про початок та закінчення опалювального сезону 2014/15 року приймається виконавчими органами сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Міністерством енергетики та вугільної промисловості України.

Мови про відтермінування початку опалювального сезону чи зниження температури в житлах громадян Житомирської області немає. Планується, що опалення в домівках жителів області розпочнеться вчасно.

«В області ведеться активна робота щодо зменшення споживання природного газу та з переведення котелень на альтернативні джерела палива. Цьогоріч заплановано перевести на альтернативні енергоносії 94 котельні. Якщо будуть виділені кошти згідно з державною субвенцію на заходи по заміщенню природного газу, додатково будуть переведені ще 18 котелень, що дасть змогу зекономити 4,4 млн. куб. м газу. Житомирська область до опалювального сезону технічно готова», - наголосив Сергій Машковський.

Також голова облдержадміністрації підкреслив, що проводиться робота з бюджетними, комунальними та приватними установами, щоб вкластися в ліміти газу, які виділені Житомирщині згідно з постановою КМУ №296 (211 069,7 тис. куб. м).

#Житомирщина #опалювальний сезон #підготовка
Оголошення
live comments feed...