• Головна
  • На Житомирщині покарано 20 посадовців за порушення законодавства про оздоровлення дітей
12:36, 3 жовтня 2014 р.

На Житомирщині покарано 20 посадовців за порушення законодавства про оздоровлення дітей

За результатами проведених перевірок щодо додержання органами виконавчої влади та місцевого самоврядування вимог Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» органами прокуратури внесено 25 подань, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 20 посадових осіб.

Зокрема, прокуратурою області внесено подання директору Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації з вимогою усунути порушення та притягнути до відповідальності винних осіб.

Установлено, що посадові особи Департаменту непропорційно та без врахування кількості дітей пільгових категорій розподіляли путівки до дитячого центру «Молода гвардія». Унаслідок цього, деякі діти оздоровлювалися у закладі двічі на рік, а інші - жодного разу.

Також, перевіркою виявлено, що органами виконавчої влади та місцевого самоврядування не вжито достатніх заходів щодо оздоровлення дітей із сімей, які переселилися з Донецької, Луганської областей та АР Крим. Зокрема, оздоровлено лише 85 дітей-переселенців, хоча в області налічується майже одна тисяча таких дітей.

#Житомирщина #посадовці #законодавство #порушення #оздоровлення дітей #прокуратура
Оголошення
live comments feed...