• Головна
  • На Житомирщині Петро Порошенко повідомив про кадрові зміни в армії
відео
23:31, 4 жовтня 2014 р.

На Житомирщині Петро Порошенко повідомив про кадрові зміни в армії

відео

Кадрові зміни в керівництві Збройних сил України неодмінно будуть, але вони не мають стати наслідком дилетантської критики в ЗМІ чи соцмережах. Таку думку висловив президент України Петро Порошенко під час відвідин навчального полігону сухопутних військ на Житомирщині.

Про це передає ТСН.

"Кадрові перестановки будуть постійно проводитися, і людей, які не піддаються критиці, немає. Єдине, що я не буду дозволяти, це те, щоб під емоціями або під журнальними публікаціями ми відсторонили людей, які, ризикуючи життям, захищали Батьківщину", - зауважив глава держави.

"Кожен вважає себе стратегом, бачачи бій зі сторони", - нагадав президент рядки з поеми Шота Руставелі "Витязь у тигровій шкурі".Порошенко запропонував таким порадникам ділами довести правильність власних слів.

Ласкаво просимо до Збройних сил. Пройдіть цей шлях. Продемонструйте в полі застосування вашої тактики, і, я думаю, що країна буде вам вдячна", - сказав президент.

"А коли в Фейсбуці ми ведемо стратегічні розробки і жорстку війну вночі за комп'ютером, попиваючи каву, я думаю, що ми від таких порад поки утримаємося", - додав він.

Також президент зробив візит на Житомирський бронетанковий завод. Репортаж зустрічі працівників заводу з Порошенком з'явиться уже згодом.

#Житомир #полігон #Порошенко
Оголошення
live comments feed...