• Головна
  • Ігор Мазепа: Влада каже, що зайнята реформами, але поліпшення в країні не відбувається
15:39, 5 жовтня 2014 р.

Ігор Мазепа: Влада каже, що зайнята реформами, але поліпшення в країні не відбувається

Стан економіки України близько до катастрофи. Про це заявив представник партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна», гендиректор інвестиційної кампанії Конкорд Капітал Ігор Мазепа в ефірі Першого Національного.

 «Насправді, ситуація дійсно критична, близька до катастрофи. Падіння ВВП -10%, я думаю, може навіть більше, падіння промислового виробництва -20%, девальвація - 80%, курс 14 гривень за долар. І хоч влада каже, що зайнята реформами, насправді нічого не відбувається», - зазначив він.

 За словами Ігоря Мазепи, за півроку влада так і не розпочала реальної боротьби з корупцією.

 «У нас немає абсолютно ніякої боротьби з корупцією. Ми говоримо, що ми хочемо в Європу, але ніяких рішень не було прийнято всередині країни, щоб вони відповідали директивам Євросоюзу. Не було проведено ні податкової реформи, абсолютно нічого», - переконаний представник «Сильної України».

 За його словами, зараз Нацбанк займається емісією гривні, і тільки завдяки цьому в країні хоч якось тривають соціальні виплати.

 «Нацбанк є бездонним органом, який, по суті, емітує гривню, завдяки цьому уряд здатний триматися на плаву, виплачувати пенсії, якось продовжує функціонувати місцева влада. При цьому зростаючий курс долара - це реакція на ту бездіяльність і на те відсутність інвестиційного клімату, які у нас склалися в країні», - зазначив Ігор Мазепа.

Оголошення
live comments feed...