• Головна
  • Петро Порошенко: «95-та бригада стала символом Житомира»
фото
12:56, 5 жовтня 2014 р.

Петро Порошенко: «95-та бригада стала символом Житомира»

фото

Президент України Петро Порошенко 4 жовтня перебував з робочою поїздкою на Житомирщині. Разом із Першим заступником Глави Адміністрації Президента України Геннадієм Зубком, начальником Генерального Штабу Збройних Сил України генералом-поковником Віктором Муженком, керівництвом області та міста Петро Порошенко відвідав 240 Центр підготовки підрозділів 8 Армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України.

На військовому полігоні Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України ознайомився із оснащенням базового містечка в польових умовах, де було представлено механізований завод для випікання хліба, малогабаритні засоби приготування їжі, блок-пост, систему підвозу води, малогабаритні пральні, заправочний модуль та зразки розміщення особового складу. Окрім цього, Глава держави оглянув нові зразки озброєння та ті, які використовуються військовиками в зоні проведення антитерористичної операції, а також ознайомився із окремими розробками Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Державного університету телекомунікацій. Високоповажні гості спостерігали за ходом навчань мобілізованих військовослужбовців загальновійськових підрозділів, які в наближених до бойових дій умовах проходять бойове злагодження та готуються відправитися на схід України.

Петро Порошенко звернув увагу на те, що зараз пріоритетом є забезпечення української армії теплим одягом. Він зазначив: «Надзвичайно важливо, аби взимку наші військові були нагодовані, одягнені та озброєні. А фортифікаційні споруди мають гарантувати хлопцям не лише надійний захист, а й комфорт. З метою постачання в зону АТО всього необхідного, бюрократичні процедури та нормативне регулювання вже спрощені до максимуму. Хочу окремо подякувати волонтерам, які допомагають українській армії».

Глава держави високо оцінив розробки Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова та наголосив, що саме зараз такі проекти мають зелене світло для їх успішного втілення в життя.

Відповідаючи на запитання журналістів, Петро Порошенко не залишив поза увагою і військові дії на сході України. Президент зазначив: «В першу чергу там треба досягти артилерійської тиші. Маю стриманий оптимізм, що найближчим часом нам вдасться це зробити. Після цього, по-перше, українські війська вибудують посилену лінію оборони, а по-друге, місія ОБСЄ зможе контролювати ситуацію в регіоні».

У виступі на Державному підприємстві «Житомирський бронетанковий завод» Президент України Петро Порошенко розповів про три ключові завдання у своїй діяльності.

Глава держави зазначив: «Як Верховний Головнокомандувач Збройних Сил, я мобілізую весь світ на підтримку України. Всі країни будуть стояти поруч, захищаючи український суверенітет, українську незалежність та українську демократію. Будь-який загарбник опиниться в тотальній міжнародній ізоляції».

Президент наголосив, що надзвичайно важливо сприяти патріотичному вихованню молодого покоління. «Жителі Житомирщини пишаються своїми сміливими воїнами-земляками. Герой України полковник Михайло Забродський має стати прикладом для нового покоління офіцерів. Тривалий час українці найбільше довіряли церкві. Сьогодні наші громадяни вірять армії, яка робить все можливе для того, аби на плечі наших дітей не ліг тягар війни», – вважає Глава держави.

Петро Порошенко також звернув увагу на те, що зараз треба змінити нашу державу. Президент зазначив: «Маємо докласти зусиль, аби побороти корупцію, несправедливу судову систему та наругу над людьми. Для цього нам потрібна єдність. Спільно ми побудуємо Україну, якою будемо пишатися».

#Житомир #Порошенко #бронетанковий завод #візит
Последние новости
Оголошення
live comments feed...