• Головна
  • Сьогодні в Житомирі стартує міжнародний фестиваль кіно «Docudays UA»
фестиваль
11:05, 6 жовтня 2014 р.

Сьогодні в Житомирі стартує міжнародний фестиваль кіно «Docudays UA»

фестиваль

Четвертий рік поспіль у Житомирі проходить Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «Docudays UA».

Фестиваль стартує 6 жовтня 2014 року та триватиме до 16 жовтня включно.

Місце проведення фестивалю – кінотеатр «Україна».

Вхід на всі сеанси - вільний!

Сьогодні житомирянам пропонують подивитись фільм «Путінські ігри».

Понеділок, 6 жовтня 2014 р., 15:00

«Путінські ігри» / «Путинские игры»

Олімпіада 2014 за витратами на підготовку – найдорожча Зимова Олімпіада, яка б’є всі рекорди за масштабами корупції та манії величі. Для прикладу, на будівництво 45-кілометрової дороги до Олімпійського селища були витрачені такі кошти, за які цю дорогу запросто можна було б вкрити золотом або вимостити чорною ікрою. Режисеру Алєксандру Ґєнтєлєву вдалося поговорити з багатьма ключовими фігурами – від мера міста Сочі та корумпованих підрядників, сенаторів і лобістів, до президента Олімпійського комітету Росії. Ці розмови допомогли авторові продемонструвати, що підготовка цієї Олімпіади є відчутною екологічною загрозою та історією про величезне розкрадання грошей.

Тривалість – 90 хв. Рік – 2013. Режисер – Алєксандр Ґєнтєлєв.

Алєксандр Ґєнтєлєв народився в Росії у 1959 році. Випускник Санкт-Петербурзького державного університету (диплом магістра філософії та психології) і Санкт-Петербурзької кіноакадемії (диплом магістра в галузі кіно, театру та музики). У 1993 році емігрував до Ізраїлю. Протягом 1999–2014 років режисер зняв 14 фільмів. Серед них – документальні стрічки, присвячені злободенним проблемам повсякденності й політичного життя Росії.

Фільмографія (Вибране): Злет і падіння російських олігархів (2005), Йолки-палки (2007), Туга за домом (2009), Злодії в законі (2010), Скрипалі (2011), Путінські ігри (2013)

Організатори фестивалю – Молодіжна громадська організація «Сучасний Формат» та Фонд громади Житомира.

#Житомир #фестиваль #документальне кіно #права людини
Оголошення
live comments feed...