• Головна
  • Єдине рішення здорожчання проїзду
11:10, 8 липня 2011 р.

Єдине рішення здорожчання проїзду

Управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради, готуючи зміни вартості проїзду на міських автобусних маршрутах, поставило завдання і показало можливі шляхи вирішення питань, пов’язаних із забезпеченням перевезення мешканців міста, схемою руху автомобільних маршрутів, безпекою руху, перевезеннями пільгових категорій населення.

Вартість проїзду з 15 липня 2011 року буде змінена і складатиме на міських автобусних маршрутах, які працюють у звичайному режимі руху –

1 грн. 75 копійок (автобусні маршрути (№№ 1, 2,14, 25, 40, 58). Дані маршрути є соціальними, так як обслуговують віддалені райони міста, де відсутній електротранспорт. На маршрутах, які продовжують працювати у режимі маршрутного таксі – 2 грн. 50 копійок (3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 19, 23, 26, 27, 30, 31, 33, 37, 37-а, 45, 46, 47, 53, 53-а, 55.

Збільшення вартості проїзду викликане підвищенням вартості стислого газу на 44%, дизельного пального на 80%, подорожчання технічного обслуговування автомобілів, вартості автомобільних шин, комплектуючих запчастин, підняття мінімальної заробітної плати. Розрахунок середнього тарифу погоджений профільними міністерствами та контролюючими установами. При обговоренні проекту рішення максимально враховано положення Закону України «Про міський електротранспорт», зокрема про невиправдане дублювання автобусними маршрутами маршрутів електротранспорту та перенасичення міста менш екологічним транспортом.

За словами начальника управління транспорту і зв’язку К.В. Підпокровного сьогодні стоїть завдання суттєво покращити роботу електротранспорту у місті, який є і повинен бути пріоритетним для Житомира. Планується незабаром випустити на лінію додатково ще 15 тролейбусів та 7 трамваїв. Вивчається питання щодо поновлення рухомого складу електротранспорту та відновлення раніше закритих тролейбусних маршрутів.

На черзі також упорядкування міської автомобільної мережі з метою уникнення дублювання автомобільних маршрутів та рух електротранспорту, упорядкування механізму користування пільгами та підвищення якості перевезень. Важливим є надання мешканцям Житомира права вибору транспортних засобів, забезпечення ущільненого, безперебійного руху електротранспорту з підвищенням їх комфортності та зручності.

 

Управління по зв’язках з громадськістю

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...