• Головна
  • На лікування житомирських бійців марафон «Допоможи героям» зібрав 270 тисяч гривень
прес-конференція
11:41, 7 жовтня 2014 р.

На лікування житомирських бійців марафон «Допоможи героям» зібрав 270 тисяч гривень

прес-конференція
6 жовтня 2014 року відбулася прес-конференція щодо роботи комісії по розподілу коштів,  де організатори поінформували житомирян про результати заходу та провели чергове засідання комісії по розподілу коштів.
 
Гроші, зібрані під час марафону, виділятимуть на лікування, протезування чи придбання ліків, операції для військовослужбовців, які отримали поранення під час виконання бойового завдання у зоні АТО.

На засіданні члени комісії по розподілу коштів  також розглядали та вивчали заяви на отримання фінансової допомоги. Зокрема, вже надійшли заяви від рідних військовослужбовців 95-ої окремої  аеромобільної бригади та керівництва Житомирського військового госпіталю.

За словами організаторів, збір коштів продовжується. Голова БФ «Разом за справу» Віктор Євдокимов повідомив,  що на рахунку марафону "Допоможи героям" вже є понад 270 тисяч: «Нещодавно  на банківський рахунок було перераховано ще  55 тисяч гривень. Цю суму передала  єпархія  архієпископа  Житомирського і Новоград-Волинський Никодима».

Ініціатори благодійної акції повідомили, що захід підтримують і інші релігійні конфесії Житомира, яким попередньо координаторами проекту було розіслано листи з проханням підтримати благодійний марафон.
733202969_big1632162713_big
Іван Мартинчук та Віктор Євдокимов вручили подяки усім причетним до проведення марафону «Допоможи героям». Серед них в.о.  міського голови Любов Цимбалюк, голова Житомирської обласної ради Віталій Француз, представники органів студентського самоврядування, артисти, керівники творчих колективів, журналісти та підприємці.
111918230_big
#Житомир #благодійний марафон #Допоможемо героям #збір грошей
Оголошення
live comments feed...