12:44, 7 жовтня 2014 р.

Курортних готель Трускавця

Місто Трускавець кожного року відвідують для оздоровлення та відпочинку люди з усієї України, цей курорт пишається званням "Здравниця Прикарпаття".

Санаторії міста розташовані в мальовничих місцях, де ви можете насолодитися красою та цілющими властивостями природи України.

Найкращим представником серед сучасних курортних готелів Трускавця є готель Лісова Пісня. Він оповитий дубом та соснами Карпатського лісу. Вимоглива медична інфраструктура задовольнить найвибагливіших відпочивальників.

СПА центр готелю обладнаний сучасним фізіотерапевтичним, діагностичним, косметологічним то бальнеологічним обладнанням. Після проходження комплексного обстеження організму, а також консультації у лікарів, для вас буде підібрана найефективніша програма профілактики та оздоровлення.

Більш детально ознайомитись з особливостями лікування та відпочинку ви можете відвідавши сайт http://lisova-pisnia.ua/ua

У бюветі, що розміщений в холі готелю, ви можете прийняли лікувальні води (наприклад, Софія, Нафтуся, Броніслава).

Також, ви маєте можливість відвідати фінську сауну або курси релаксуючих та лікувальних масажів.

На території готелю ви знайдете спортивну та дитячу площадки, фітнес центр, конференц-зал.

В ресторані ви зможете насолодитися стравами європейської та традиційної української кухні (харчування за системою "шведська лінія").

Оголошення
live comments feed...