• Головна
  • У районі аеропорту міста Донецька загинув молодий бердичівлянин
14:11, 7 жовтня 2014 р.

У районі аеропорту міста Донецька загинув молодий бердичівлянин

Українські військовослужбовці ціною власного життя відстоюють стратегічні об’єкти в зоні проведення антитерористичної операції. Хлопці вірять, що невдовзі на схід повернеться мир, почнуть працювати підприємства та відновиться транспортне сполучення. Зараз наші військові мужньо тримають оборону донецького аеропорту, постійно відбиваючи атаки терористів.

Військовослужбовці із Житомирщини також стоять на варті безпеки та територіальної цілісності нашої Батьківщини. На жаль, у запеклих боях ми втрачаємо своїх героїв-земляків.

5 жовтня у районі аеропорту міста Донецька загинув молодий бердичівлянин. Молодший сержант Сергій Юрійович Сідлецький народився 5 листопада 1983 року. 20 березня цього року він був призваний по мобілізації до 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади. Разом зі своїми бойовими побратимами Юрій відбув у зону проведення антитерористичної операції. Він був переконаний, що поверне спокій і подарує жителям сходу мир. На жаль, усім його мріям та намірам не судилося здійснитися.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Прощання із Юрієм Сідлецьким відбудеться 8 жовтня о 12.00 у будинку офіцерів міста Бердичева, а поховають військовослужбовця на Дмитрівському кладовищі.

Співчуваємо родині загиблого героя і віримо, що на прикладі його патріотизму буде виховуватися щасливе майбутнє покоління.

#Бердичів #військові #АТО #Донецьк #аеропорт
Оголошення
live comments feed...