• Головна
  • Житомирський 10-й батальйон територіальної оборони готується до зимового періоду
підготовка
15:36, 7 жовтня 2014 р.

Житомирський 10-й батальйон територіальної оборони готується до зимового періоду

підготовка

У період з 30 вересня по 5 жовтня 2014 року групою офіцерів Житомирського обласного військового комісаріату на чолі з обласним військовим комісаром Миколою Залесським була здійснена робоча поїздка в район виконання завдань 10-го батальйону територіальної оборони Житомирської області.

За повідомленням Житомирського обласного військового комісаріату, метою поїздки було:

1. Набуття досвіду виконання завдань по захисту кордонів України.

2. Організація взаємодії між військовослужбовцями та членами їх сімей з органами державної влади та місцевого самоврядування за місцем призову військовослужбовців.

3. Вирішення питань соціально-правового та фінансового характеру військовослужбовців та членів їх родин.

4. Дотримання законодавства щодо видачі довідок та інших документів.

5. Роз’яснення норм чинного законодавства щодо соціально-правового захисту членів сімей військовослужбовців.

6. Спростування неправдивих фактів (чуток, пліток), які розповсюджуються у місцях дислокації військ.

Обласний військовий комісар Микола Залесський проінформував, що особовий склад 10-го батальйону територіальної оборони виконує поставлені завдання на високому професійному рівні. У хлопців піднесений моральний дух, не зважаючи на складні умови несення служби, особливо у тих, хто перебуває на дальніх постах, у відриві від основної частини батальйону.

Силами 10-го батальйону здійснюється підготовка до виконання обов’язків військової служби у зимових умовах: підшуковуються місця для розміщення особового складу в капітальних приміщеннях; здійснюється заготовка дров; проводиться ремонт майбутньої бази батальйону; вирішується питання з органами місцевого самоуправління про підключення газового опалення в місці розташування 1 роти охорони.

Микола Залесський відмічає, що є ряд проблемних питань, які потребують нагального вирішення. Так необхідно бійців забезпечити теплими речами: шапками, зимовим взуттям, рукавицями, білизною. Підрозділам батальйону необхідні автономні опалювальні системи для блок-постів у кількості 8 одиниць. Постійно є потреба у забезпеченні запасними частинами для автомобільної техніки (розглядається пропозиція організовано доставляти їх з Житомирської області з міркувань економії коштів). Досі не вирішено питання щодо розміщення особового складу в зимових умовах на віддалених постах, а для цього потрібно 4 збірно-щитових будинки з розрахунку на 10 осіб кожний.

Керівництво Житомирського обласного військового комісаріату звітує, що більшість питань соціально-правового та фінансового характеру були вирішені за час поїздки на місці, решта – в процесі вирішення та не потребують стороннього втручання.

#Житомир #10 батальйон територіальної оборони #бронежилети #амуніція
Оголошення
live comments feed...