• Головна
  • Житомирянка відзняла короткометражку на тему «Мир»
відео
15:07, 7 жовтня 2014 р.

Житомирянка відзняла короткометражку на тему «Мир»

відео

Конкурс короткометражних відеороликів на тему «Мир» оголосила медіа-група 1+1. До 15 жовтня триває прийом відеоробіт від усіх бажаючих. Основними вимогами є оригінальність та хронометраж до 3 хвилин. Серед робіт – і відеоролик житомирянки Аліни Зелінської «Ідея миру – бути людиною».

Ідея життя не повинна бути в тому, щоб загинути за свою країну, а щоб зробити її кращою для людей, – йдеться в описі відео. Робота над роликом тривала близько місяця.

Голосування за відеоролики розпочнеться із 16 жовтня. Робота, що набере найбільше лайків, отримає бонус від організаторів проекту. У півфіналі 50 кращих авторів буде запрошено на тренінг, де вони отримають завдання і тему фінального відео, що мають відзняти за 2 дні. На разі на сайті проекту опубліковано 200 робіт учасників конкурсу.

 4 листопада 2014 року  на фестивалі короткого метру THE NEXT BIG THING-2014 журі і обере переможців. Три переможці конкурсу в основній номінації отримають камери. Також буде оголошена спеціальна нагорода від партнерів конкурсу та приз глядацьких симпатій.

#Житомир #мир #короткометражка #Аліна зелінська,конкурс #1+1
Оголошення
live comments feed...