• Головна
  • Паломники із Житомира на Іванофранківщині молились за мир в країні
відео, фото
17:07, 7 жовтня 2014 р.

Паломники із Житомира на Іванофранківщині молились за мир в країні

відео, фото

Понад 40 учнів недільної школи Свято-Михайлівського кафедрального собору разом з настоятелем отцем Богданом Бойко 4-5 жовтня здійснили паломницьку поїздку.

У рамках цієї подорожі житомиряни побували у Манявському чоловічому монастирі та у Зарваницькому духовному центрі, де серед іншого молилися за мир в Україні.

Про це кореспонденту 0412 повідомили в прес-службі Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира.

Щоб дістатися до святинь паломники здолали сотні кілометрів.

У Зарваницькому духовному центрі, який розміщений у селі 3арваниця Теребовлянського району Тернопільської області, 4 жовтня житомиряни мали змогу помолитися перед чудотворною іконою Божої Ма​тері Зарваницької  та ознайомилися з  історією духовного центру.

Зазначимо, що даний духовний центр є однією з найбільших подільських святинь Української греко-католицької церкви. У 1991 році на території центру було відбудовано капличку біля джерела з цілющою водою.

Після кількох годин проведених в Зарваниці паломники вирушили в Манявський чоловічий монастир –  український Афон, де їх гостинно зустріли: пригостили вечерею та прийняли на ночівлю.

Зранку, 5 жовтня, житомиряни побували на Божественій Літургії, яку очолив о.Богдан Бойко.
Під час Божественної Літургії усі присутні уважно слухали кожне слово священика, милувалися надзвичайно урочистим співом хору у виконані молоді Михайлівського Собору.

Після цього паломники вирушили назад в Житомир.

Довідково:

Скит Манявський — православний монастир, заснований Йовом Княгиницьким у 1606 р. біля с. Манява (Богородчанський район Івано-Франківська область). З 1621 р. монастир був обнесений кам'яним муром з 3 оборонними вежами, за якими ховалися жителі навколишніх сіл під час нападів турків і татарів.

У 1785 р. був закритий австрійським урядом в рамках релігійної реформи імператора Йозефа ІІ. 1980 року відкрито історико-архітектурний музей.

28 травня 1998 року було відкрито Манявський Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир.

#Житомир #паломники #Бойко #Іванофранківщина #літургія
Оголошення
live comments feed...