• Головна
  • Іменні стипендії отримали кращі студенти ЖДУ імені Івана Франка(ВІДЕО)
фото
08:27, 8 жовтня 2014 р.

Іменні стипендії отримали кращі студенти ЖДУ імені Івана Франка(ВІДЕО)

фото

7 жовтня у Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбулося вручення іменних стипендій кращим студентам навчально-наукового інституту філології та журналістики університету.

Вісім років тому з метою заохочення кращих студентів інституту філології та журналістики за виявлені глибокі та ґрунтовні знання з предметів філологічного та журналістського напрямків дирекція навчально-наукового інституту філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка встановила п’ять іменних стипендій:

1. Імені Олега Ольжича (за виявлені глибокі та ґрунтовні знання українського літературного процесу). Фундатор стипендії – Житомирська обласна рада.

2. Імені професора Миколи Никончука (за особливі успіхи у вивченні сучасної української діалектології). Фундатор стипендії – Ольга Сердюкова.

3. За виявлені глибокі та ґрунтовні знання слов’янських мов та зарубіжної літератури. Фундатор стипендії – Леся Дорош-Мірошникова.

4. За професійне використання набутих знань з філології на практиці. Фундатор стипендії – Зоя Васильєва.

5. Імені Василя Остапчука (за виявлені глибокі та ґрунтовні знання дисциплін видавничого та журналістського циклу). Фундатор стипендії –Володимир Дебой.

Стипендія імені Олега Ольжича присуджується кращому студентові-філологу IV-V курсів  або магістрантові інституту філології та журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка всіх спеціальностей за виявлені глибокі та ґрунтовні знання українського літературного процесу (за результатами літньої екзаменаційної сесії) у розмірі 2,0 мінімальних академічних стипендій вищих навчальних закладів відповідного рівня акредитації щомісяця терміном на один рік. Вручає стипендію голова, його заступник або депутат Житомирської обласної ради.

Імені професора М. Никончука присуджується кращому студентові-філологу IV-V курсів  або магістрантові інституту філології та журналістики за особливі успіхи у вивченні сучасної української діалектології (за результатами літньої екзаменаційної сесії). Вручає стипендію випускниця філологічного факультету Житомирського державного педагогічного інституту імені Івана Франка, керівник товариства «Анна», заслужений працівник сфери послуг України Ольга Сердюкова.

Стипендія «За професійне використання набутих знань з філології на практиці» присуджується кращому студентові-філологу IV-V курсів або магістрантові інституту філології та журналістики всіх спеціальностей раз на рік за найкраще застосування професійних навичок у навчальному процесі (за результатами літньої екзаменаційної сесії). Вручає стипендію директор філії «Відділення ПАТ “Промінвестбанк”» в м. Житомирі Зоя Васильєва.

Стипендія «За виявлені глибокі та ґрунтовні знання слов’янських мов та зарубіжної літератури» присуджується кращому студентові-філологу IV-V курсів або магістрантові інституту філології та журналістики раз на рік (за результатами літньої екзаменаційної сесії). Вручає стипендію випускниця філологічного факультету Житомирського державного педагогічного інституту імені Івана Франка, підприємець Леся Дорош-Мірошникова.

Стипендія імені Василя Остапчука присуджується кращому студентові IІІ-V курсів або магістрантові інституту філології та журналістики спеціальностей «Видавнича справа та редагування» та «Українська мова та література. Спеціалізація: Редагування освітніх видань» Житомирського державного університету імені Івана Франка раз на рік (за результатами літньої екзаменаційної сесії) за виявлені глибокі та ґрунтовні знання з предметів циклу журналістських наук та практичну діяльність у засобах масової інформації. Вручає стипендію член опікунської ради університету Володимир Дебой.

Стипендії призначаються рішенням дирекції Інституту на основі подання кандидатур студентів відповідними кафедрами за участю фундаторів стипендій. Стипендія призначається лише  студентам-відмінникам, які склали на «відмінно» не менше трьох останніх сесій поспіль.

Більше фото можна переглянути у фотозвіті!

Стипендіатами 2014 року стали:

Юлія Рижих, Яна Василюк (стипендія імені О. Ольжича за виявлені глибокі та ґрунтовні знання українського літературного процесу). Фундатор стипендії – Житомирська облрада.

Юлія Білошицька (іменна стипендія імені професора М. Никончука за особливі успіхи у вивченні сучасної української діалектології). Фундатор стипендії – Ольга Сердюкова.

Катерина Рогозіна (за найкращі успіхи у процесі вивчення слов’янських мов та зарубіжної літератури. Фундатор стипендії – Леся Дорош-Мірошникова.

Марія Галькевич (іменна стипендія за професійне використання набутих знань з філології на практиці). Фундатор стипендії – Зоя Васильєва.

Оксана Супруненко (стипендія імені Василя Остапчука – за найкращі успіхи у процесі вивчення дисциплін видавничо-журналістського циклу). Фундатор стипендії – Володимир Дебой.

#Іменні стипендіати #Житомир #ЖДУ ім.І.Франка #Дебой #Саух #Супруненко Оксана
Оголошення
live comments feed...