• Головна
  • У галузь сільського господарства Житомирщини залучено 448,8 млн. грн. вітчизняних інвестицій
10:08, 8 жовтня 2014 р.

У галузь сільського господарства Житомирщини залучено 448,8 млн. грн. вітчизняних інвестицій

За інформацією департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, на території області виробничу сільськогосподарську діяльність здійснюють 182 інвестиційно-активних підприємства, з яких 15 працюють із залученням іноземного капіталу.

За оперативними даними в поточному році в галузь сільського господарства Житомирщини залучено 448,8 млн. грн. вітчизняних інвестицій, що у 2,3 рази більше, ніж у відповідний період минулого року. З них на придбання техніки та технологічного обладнання спрямовано 90,2 млн. грн., що становить 72,4% до минулорічного показника; на будівництво та реконструкцію – 342,5 млн. грн., а це в 6,4 рази більше, ніж на відповідну дату минулого року; на придбання худоби та птиці залучено 15,9 млн. грн., що у 3 рази більше від минулорічного показника.

За повідомленням департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, обсяг прямих іноземних інвестицій у сільському господарстві Житомирщини з початку інвестування складає 18 млн. 579 тис. дол. США, а в харчову та переробну промисловість області залучено 39 млн. 811 тис. дол. США.

#Житомирщина #сільське господарство #інвестиції
Оголошення
live comments feed...