
проект
10:34, 8 жовтня 2014 р.
Вихідними у Житомирі збиреться «Поетична площа»
проект
11 жовтня в Житомирі відбудеться проект "Поетична площа".
"Поетична площа" - це творчий захід, під час якого відбудеться вільне читання віршів та прозових творів чи уривків з творів ваших улюблених письменників. Все "дійство" пройде на вулиці, тому долучитися зможе кожен.
На "Поетичної площі" ви зможете не тільки насолодитися хорошими віршами, а й взяти участь у громадському русі "буккросинг". Суть полягає в тому, щоб залишити книгу в несподіваному місці для незнайомця, з яким ти хочеш поділитися прочитаним, з метою щоб після оволодіння і ним цих знань він передав іншому. Існує й інший, більш простий, варіант буккросингу - просто обмін книгами.
Приходьте в суботу о 17:00 до фонтану на майдан Корольова, 11.
З собою потрібно мати гарний настрій і добірку будь-яких творів, які вам подобаються, будуть вітатися українські письменники.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Pan-bus розвиває напрямки з Києва: щоденні автобуси до Варшави, Праги та Кракова через Житомир
Новини компаній
17:00
Вчора
13:00
4 травня
10:00
4 травня
18:00
2 травня
Оголошення
09:34, 30 квітня
13:16, 30 квітня
3
13:03, 4 травня
14:49, 25 квітня
14:04, 4 травня