• Головна
  • Магазинчик на вулиці Крошенській пішов з молотка за понад 440 тисяч гривень
аукціон
11:04, 8 жовтня 2014 р.

Магазинчик на вулиці Крошенській пішов з молотка за понад 440 тисяч гривень

аукціон

7 жовтня 2014 року, відбувся аукціон з продажу об’єкта, що знаходиться за адресою: вул. Крошенська,45 та перебуває на балансі Комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №4 Житомирської  міської  ради.

Об’єкт продажу – це  вбудовано-прибудоване приміщення магазину з підвалом на першому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку. Приміщення магазину знаходиться в незадовільному стані, оскільки воно тривалий час не використовувалось за призначенням та відповідно не ремонтувалось. Загальна площа магазину -  526,60 кв.м.   Земельна ділянка окремо не виділена.

При початкова ціна об’єкта приватизації  – 402 364,80 грн. (з ПДВ) приміщення магазину продано а 442 601,28 грн. (з ПДВ).

Ліцитатор аукціону розповіла присутнім правила проведення аукціону та повідомила, що майбутній покупець повинен буде дотримуватися низки умов:
1. Подальше використання об’єкта здійснюється з дотриманням санітарно – екологічних норм та правил пожежної безпеки згідно чинного законодавства України.
2. Подальше відчуження та передача в заставу покупцем об’єкта приватизації в період чинності зобов’язань здійснюється за погодженням з органом приватизації із забезпеченням збереження для нового власника всіх зобов’язань, невиконаних покупцем на момент такого відчуження.

#Житомир #Крошенська #45 #магазин #аукціон #міськрада
Оголошення
live comments feed...