• Головна
  • «Татусі, повертайтеся до нас скоріше!» - діти житомирських правоохоронців
13:33, 8 жовтня 2014 р.

«Татусі, повертайтеся до нас скоріше!» - діти житомирських правоохоронців

Правоохоронці Бердичівщини піклуються про родини своїх колег, які нині несуть службу на сході України. Їх літнім батькам дільничні допомагають у повсякденних клопотах, розважають дітлахів і передають їм гостинці.

"Кожен з нас добре розуміє, як складно сім’ям, чиї сини, чоловіки і батьки несуть службу на сході України. Хто ж, як не колеги наших відряджених правоохоронців, підтримає та допоможе їм у вирішенні повсякденних питань і домашніх клопотів по господарству", – каже начальник Бердичівського міськвідділу міліції Роман Зайцев.

Тож дільничні інспектори з неабияким ентузіазмом підтримали акцію «Від щирого серця». Старшина міліції Олеся Чубоха поспілкувалася з родинамиВальчуків та Остріцьких і з’ясувала, що потрібно для навчання їх маленьким школярикам.

Відтак міліціонер зустріла Дмитрика Вальчука і Даринку Острицьку після їх шкільних уроків. Приємною несподіванкою для дітлахів стало подароване їм шкільне приладдя: зошити, кольорові олівці і фломастери, а також альбоми для малювання. Олеся Чубоха провела дітей до їхніх домівок, а дорогою вони розповідали про те, як скучили за своїми батьками і про те, з яким нетерпінням чекають їх додому.

"Я дуже люблю малювати і в подарованому мені альбомі обов’язково намалюю таткові малюнок, з яким буду його зустрічати. Це буде наша родина і моя рідна Батьківщина, яку тато мужньо захищає", - сором’язливо розповідає Дмитрик.

"А ще я зробив собі календар, де відмітив, коли тато поїхав, і тепер щовечора закреслюю у ньому дату і рахую дні до його приїзду". "А ми з мамою щодня молимося за нашого батька, телефонуємо йому і розповідаємо, як ми за ним сумуємо і про те, що нам дуже допомагають міліціонери з його роботи", - каже Даринка.

#УМВС #правоохоронці #діти #АТО #прощання
Оголошення
live comments feed...