• Головна
  • Відділення ПриватБанку запрацювало у новому житловому комплексі Житомира
Реклама
08:30, 10 жовтня 2014 р.

Відділення ПриватБанку запрацювало у новому житловому комплексі Житомира

Реклама

Як і по всій Україні, так і по Житомирській області, ПриватБанк продовжує розширювати мережу своїх відділень. Так у перші дні жовтня урочистим перерізанням стрічки із побажаннями плідної роботи від гостей та керівництва у новому житловому комплексі Житомира відчинило двері для клієнтів відділення ПриватБанку.

“Ми уже багато разів розповідали про те, що ПриватБанк перейшов на відкритий формат обслуговування. Усі наші нові відділення укомплектовані так, щоб клієнту було комфортно робити розрахунки, здійснювати платежі. Ми забрали незручні квадратні столи, комп’ютери та кабінети. Спеціалісти відпер сидять поруч із клієнтами і відкрито демонструють проведення операції клієнту на планшеті”, - каже директор Житомирського регіонального управління ПриватБанку Павло Макарєєв.
“Так ми сьогодні навчаємо наших клієнтів. Намагаємося дати їм розуміння того, як здійснюється та чи інша банківська операція. При цьому ми вчимо їх самостійно проводити платежі, користуватися найновішими додатками. Ми робимо це на спеціальних заняттях для пенсіонерів, на уроках Школи фінансового успіху ЮніорБанку для дітей. Ми робимо це кожного дня, коли обслуговуємо наших клієнтів у кожному відділень ПриватБанку. Думаю, усіх, хто завітає до  відділення, зможуть у цьому переконатися”, - додає перший заступник директора Житомирського регіонального управління ПриватБанку Вадим Хиля.
Знаходиться нове відділення ПриватБанку у Житомирі за адресою вул. Бородія 49в. Працюватиме лише з одним вихідним - у неділю; у суботу ж радо вітатиме клієнтів із 9.00 до 16.00, у будні - із 9.00 до 18.00.
“Відділення знаходиться в житловому районі, відповідає всім критеріям зручності і комфорту, що в сукупності з професійними, привітними і ввічливими співробітниками дозволяє бути ще ближчими, надавати послуги з кращою якістю обслуговування у прозорих і справедливих умовах”, - зазначає зам керівника відділення ПриватБанку Дмитро Дубровін.

Сьогодні ПриватБанк має найширшу мережу обслуговування в Україні. Лише у Житомирі працює 25  відділень, 82 банкомати та 158 терміналів самообслуговування. Цілодобово скористатися банківськими послугами можна у двох зонах 24/7. Депозитний портфель Житомира складає 1,5 млрд грн, що є 36% від загального портфелю області. У ці дні ПриватБанку довірять свої кошти 126 тисяч вкладників нашого міста. Банк обслуговує 27 тисяч пенсіонерів Житомира та району. Зарплатню на картки ПриватБанку отримують більше 110 тисяч мешканців Житомирщини.
Оголошення
live comments feed...