• Головна
  • Поштарі Житомирщини є наймолодшими в Україні
09:25, 10 жовтня 2014 р.

Поштарі Житомирщини є наймолодшими в Україні

Листоноші області щодня, незважаючи на погодні умови, стан доріг, віддаленість отримувачів послуг, забезпечують якісними поштовими послугами населення Житомирщини. Так в поштовій мережі Житомирської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» працює 3388 осіб, половина яких – листоноші.

Керівник Житомирської дирекції Олександр Нечипорук під час урочистого зібрання з нагоди Всесвітнього дня пошти відзначив, що 92% працівників пошти області – це жінки. А також наголосив, що поштарі Житомирщини є наймолодшими в Україні, адже їх середній вік складає 38 років. Про це повідомили в прес-службі облдержадміністрації.

Поштова мережа Житомирської дирекції налічує 560 відділень поштового зв’язку, об’єднує 3388 працівників, половина з яких листоноші. Пошта доставляється у 1668 населених пунктів області. Також він зазначив, що специфіка Житомирщини полягає в тому, що в 200 населених пунктах проживає до 50 осіб, у 198 – до 100 осіб. Але пошта охоплює своїми послугами навіть ці віддалені села.

Щоденно для доставки поштових відправлень виїжджає 73 автомобілі. Щомісячно в області через пошту пересилається 330 тис. од. письмової кореспонденції, близько 26 тис. посилок, виплачується та доставляється 372 тис. пенсій та допомог, доставляється 2,3 млн. примірників вітчизняних та зарубіжних періодичних видань. Що стосується фінансових послуг, то щомісячно пересилається 41 тис. грошових переказів, приймається 640 тис. платежів.

Крім того, Олександр Нечипорук відмітив, що поштові відділення області за рік надали адміністративні послуги 6 тисячам клієнтів. За його словами, Житомирська дирекція обіймає перше місце в державі по наданню адміністративних послуг.

Під час урочистостей з нагоди Всесвітнього дня пошти було відзначено кращих працівників - Раїсу Кашманову, Ларису Бойчук та Олександра Денисюка.

На урочистості запросили начальника зв’язку окремого підрозділу 95-ї окремої аеромобільної бригади Назара Штилика. Військовому передали листи для учасників АТО, які написані дітлахами з сімей поштовиків області.

Житомирські поштовики для військових на схід передавали теплі речі, взуття, картоплю та інші овочі. Колектив Житомирської дирекції «Укрпошти» надав фінансову допомогу працівникам пошти області, рідні яких загинули в АТО.

Крім того, працівниками пошти Житомирщини було зібрано більше 67 тис. грн. для військових і придбано 20 радіостанцій та автозапчастини, які передали в зону АТО.

Жителі області долучилися до Всеукраїнської акції «За мир в єдиній Україні». Її мета – написання листів про мир та єдність своїм рідним і близьким, а також солдатам.

Також на території Житомирської дирекції «Укрпошта» діяла виставка, на якій були представлені роботи працівників пошти області. Це вишиті ікони, картини, рушники, подушки та багато іншого.

#Житомирщина #пошта #укрпошта #профсвят #листоноші
Оголошення
live comments feed...