• Головна
  • До Харцизька з Житомира повернулися переселенці: жінка з 8-річним сином
фото
10:02, 10 жовтня 2014 р.

До Харцизька з Житомира повернулися переселенці: жінка з 8-річним сином

фото

За повідомленням Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Житомирській області, 8 жовтня жителька міста Харцизьк Донецької області зі своїм 8-річним сином виїхали з Житомира додому.

Ірина з сином Максимом змушені були покинути рідну домівку через те, що там стало небезпечно. Працівники Управління ДСНС Житомирщини допомогли переселенцям поселитися у готелі «Житомир» в обласному центрі. З часом жінка влаштувалася на роботу на кондитерську фабрику. Після того як почала заробляти, разом зі знайомою винаймали житло, щоб дати можливість іншим людям перебути складні часи в готелі. Наразі ж у Харцизьку вже не ведуться бойові дії, тому родина вирішила повернутися до рідного міста.

За сприяння департаменту промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації сім’ю безкоштовно довезли до Києва. Зі столиці вже потягом переселенці поїхали додому. Квитки придбали за допомоги обласної організації Товариства Червоного Хреста, а житомирські рятувальники зібрали продукти в дорогу.

#Житомир #переселенцы Харцизьк #повернення #рятувальники #допомога
Оголошення
live comments feed...