• Головна
  • Порядок прийому громадян у прокуратурі Житомирської області
12:01, 10 жовтня 2014 р.

Порядок прийому громадян у прокуратурі Житомирської області

До прокуратури області постійно звертаються жителі Житомирщини з питання особистого прийому громадян керівництвом прокуратури області. У зв’язку з цим вважаємо за необхідне роз'яснити встановлений порядок.

Зокрема, прокурор Житомирської області приймає громадян щовівторка з 10.00 год. до 13.00 год. за попереднім записом та за умови, якщо у задоволенні скарги відмовлено його заступником. Такий запис здійснюється у відділі з питань розгляду листів та прийому громадян із середи по п'ятницю при наявності письмового звернення, оформленого відповідно до ст. 5 Закону України “Про звернення громадян”, та копії відмовної відповіді на звернення за підписом заступника прокурора області.

Працівники відділу з питань розгляду листів та прийому громадян, у разі відсутності підстав для запису на прийом громадян та представників юридичних осіб керівництвом прокуратури області, надають усні роз'яснення.

Заступники прокурора області, відповідно до затвердженого графіку прийому громадян керівництвом прокуратури області, приймають громадян, якщо вони повторно звернулися на особистий прийом з питань незгоди з рішеннями, прийнятими міським, районними, міжрайонними та прирівняними до них прокурорами, а також начальниками структурних підрозділів апарату прокуратури області.

Крім того, відповідно до вимог ст. 22 Закону України “Про звернення громадян”, у прокуратурі області щоденно з 9.00 год. до 18.00 год. (у п`ятницю - до 16.45 год.) здійснюється особистий прийом громадян працівниками відділу з питань розгляду листів та прийому громадян, а також керівниками та прокурорами інших структурних підрозділів апарату прокуратури області.

Окремо слід зазначити, що згідно ст. 8 Закону України “Про звернення громадян”, не розглядаються повторні звернення з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті.

Не проводиться прийом громадян, які отримали відповідь за підписом прокурора Житомирської області (виконувача обов'язків) з повідомленням про припинення провадження.

Графік прийому громадян керівництвом прокуратури області доведено до відома громадян шляхом розміщення на інформаційному стенді у приміщенні прокуратури області та на офіційному веб-сайті http://www.zhit.gp.gov.ua/ua/timetable.html.

Телефон приймальні громадян: (0412) 37- 47- 69

Наталія Арканова,

начальник відділу з питань розгляду листів

та прийому громадян прокуратури Житомирської області

#Житомир #прокуратура #звернення #прийом
Оголошення
live comments feed...