• Головна
  • У Житомирі Ірина Синявська розповіла, як ЗАСТУПатись за село (ФОТО)
Реклама
14:00, 10 жовтня 2014 р.

У Житомирі Ірина Синявська розповіла, як ЗАСТУПатись за село (ФОТО)

Реклама

Справедливо захищати інтереси селян, ввести в усі рівні державної влади представників українського села – основні пріоритети політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП», яка вже встигла здобути підтримку мільйонів українців.

Про це 8 жовтня під час брифінгу напередодні регіонального форуму партії  «ЗАСТУП», який проходив у Житомирському академічному театрі ім. І. Кочерги, розповіла заступник лідера Ірина Синявська.

За її словами, нова партія об'єднала в собі представників сільськогосподарських товаровиробників через їхні асоціації, сільських та селищних голів, сільську інтелігенцію - вчителів і лікарів, вчених і педагогів.

«На жаль, більшість політиків переконанні – селу допомагати не треба, село саме себе прогодує. Однак, якщо так думати, то українське село взагалі може зникнути. Саме тому, партія «ЗАСТУП» прагне реально, не на словах, а на ділі, відродити наші села, ЗАСТУПитися за рідну землю», – акцентувала Ірина Максимівна.

Ірина Синявська підкреслила, що програма партії «За рідну землю!» формувалася не в Києві, а у спілкуванні з селянами, фермерами, фахівцями аграрної сфери. З усіх кандидатів депутатом парламенту була тільки Віра Ульянченко. Загалом, у списках кандидатів у народні депутати від партії «ЗАСТУП» увійшли люди, які йдуть у політику не заради політики, а щоб поставити село на ноги.

Одним із таких кандидатів є Омельницький сільський голова з Полтавщини, Олександра Шереметьєва. Жінка входить у першу п’ятірку списку «ЗАСТУПу» та наголошує, що для розвитку села, треба його любити і слухати громаду. Саме так можна розуміти потреби селян і саме через таку роботу можна ефективно відстоювати інтереси села.

В цілому, партія «ЗАСТУП» планує охопити три основні напрямки роботи у Верховній Раді – проведення земельної реформи, малі, середні форми виробництва та зміну системи управління сільською територією.

У Житомирі регіональний форум «ЗАСТУПу» відвідали майже тисяча людей з усієї Житомирської області.

«Я сама з села, приїхала з Малинського району і саме тому мені хочеться, щоб село вже якось почало дихати. Працюємо біля земельки, спини гнемо – посади, посапай, полий, огорни, викопай, а в результаті городину скуповують у нас за мізерними цінами. Сподіваюся, що «ЗАСТУП» допоможе щось змінити на селі», – розповіла учасниця форуму Галина Михайлівна.

Також, у день проведення форуму в театр завітала Житомирська дитяча футбольна команда «Полісся». Тренер команди Юрій Романов і діти розповіли, що представники громадської організації «ЗАСТУП» у рамках благодійного проекту передали футбольній команді 20 комплектів нової футбольної форми.

Последние новости
Оголошення
live comments feed...