• Головна
  • У Житомирі змагались рятувальники, правоохоронці, працівники Служби безпеки та пенітенціарної служби
спартакіада
14:20, 10 жовтня 2014 р.

У Житомирі змагались рятувальники, правоохоронці, працівники Служби безпеки та пенітенціарної служби

спартакіада

Стало вже доброю традицією проводити чемпіонати фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з неолімпійських видів спорту, які складають програму «Динаміади». 9 жовтня в Житомирі відбувся вже заключний етап спартакіади. За перемогу в фінальних змаганнях з волейболу боролися 4 команди силових структур області: рятувальники, правоохоронці, працівники Служби безпеки та пенітенціарної служби.

Впродовж усієї спартакіади рятувальники показували свої вміння у кількох видах спорту. У змагання з міні-футболу збірна команди Управління ДСНС посіла 2 місце, у кульовій стрільбі – 4 місце та ще один етап – легкоатлетичний крос, у якому команда зайняла 1 лідерське місце.

Для виходу у фінал рятувальникам довелось провести серію ігор з волейболу у груповому етапі. Спортсмени демонстрували злагоджену командну гру та гарну спортивну підготовку. Але у результаті запеклої боротьби переможцями турніру стала команда УМВС.

Спортивне свято зібрало чимало вболівальників. – Це була цікава гра. Хлопці доклали максимум зусиль та гідно відстояли честь ДСНС.- прокоментував головний вболівальник команди – начальник Управління ДСНС України у Житомирській області Ігор Нікітчук. – Але цього разу вдача опинилась у руках наших суперників.- Генерал-майор особисто подякував усім гравцям волейбольної команди за гарну гру та нестримну волю до перемоги.

У загальному підсумку команда виборола срібло, посівши призове друге місце, в свою чергу поступившись команді правоохоронців. На 3-му місці опинилась команда Управління Служби безпеки України.

#Житомир #область #спартакіада
Оголошення
live comments feed...