• Головна
  • Робота по погашенню заборгованості із заробітної плати продовжується
09:00, 12 липня 2011 р.

Робота по погашенню заборгованості із заробітної плати продовжується

1 липня 2011 року в Житомирській обласній державній адміністрації відбулося чергове засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участю представників обласної прокуратури та податкової адмінітрації. Провів засідання голова комісії, перший заступник голови облдержадміністрації Микола Олещенко.
Основне питання порядку денного засідання – про шляхи погашення заборгованості із виплати заробітної плати на окремих підприємствах області та вжиття заходів щодо виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 15.05.11 №183 з цих питань.
Відкриваючи засідання, Микола Олещенко наголосив на тому, що питання погашення заборгованості із виплати зарплати стоїть на особливому контролі обласної влади. Наймані працівники, які виконують свою роботу, мають отримувати зарплату. Керівництво підприємства-боржника, не чекаючи втручань правоохоронних органів, повинно вжити всіх можливих заходів, щоб ліквідувати у себе на виробництві таке ганебне явище, як заборгованість по зарплаті.
У засіданні взяла участь заступник голови державної податкової адміністрації в області Галина Власюк, яка доповіла членам комісії про заходи , які проводяться податковими органами області з метою упередження порушень податкового законодавства під час виплати доходів громадянам.
Так, протягом І кварталу поточного року проведено 262 перевірки суб’єктів господарювання – юридичних та фізичних осіб з питання дотримання ними діючого податкового законодавства при виплаті заробітної плати. За результатами проведених перевірок додатково нараховано до сплати у бюджет 2,25 млн. грн. податків та платежів (податок з доходів фізичних осіб, пеня, фінансові санкції). Слід зазначити , що із донарахованих сум до бюджету надійшло лише 954 тис. грн.
Податківцями було організовано та проведено 290 зустрічей, комісій, штабів з керівниками і бухгалтерами підприємств (установ та організацій), суб’єктами господарської діяльності - фізичними особами стосовно погашення заборгованості по заробітній платі та податку з доходів, в результаті проведеної роботи у поточному році погашено 8,2 млн. грн. заборгованості по податку з доходів фізичних осіб та заборгованості із заробітної плати – 10,7 млн. грн.
Члени обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати заслухали ряд керівників підприємств, які мають значні борги із виплати зарплати, зокрема начальника КП „Житомирське ТТУ” Віктора Мірончука (сума заборгованості на 1.06.11 складає 2 млн. 497 тис. грн.), голову правління ВАТ „ШБУ №19” Петра Швеця (борг – 385 тис. грн.), директора Поліського ДП геодезії, картографії та кадастру Володимира Гончаренка (борг по зарплаті – 211 тис. грн.), начальника ЖРЕП № 14 Бориса Івахна (сума заборгованості – 205 тис. грн.), генерального директора ВАТ „Будівельна ПМК №2” (м. Коростень) Василя Орищенка тощо.
Відбулась конкретна, ділова розмова щодо стану справ на кожному підприємстві-боржнику.

За матеріалами управління
оподаткування фізичних осіб
ДПА у Житомирській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...