• Головна
  • Дмитро Тимчук поспілкувався із студентами про інформаційні війни у ЗМІ(ВІДЕО)
фото
13:15, 11 жовтня 2014 р.

Дмитро Тимчук поспілкувався із студентами про інформаційні війни у ЗМІ(ВІДЕО)

фото

10 жовтня до інституту філології та фурналістики завітав керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук. Він прочитав для студентів лекцію "Сучасні українські ЗМІ в умовах інформаційної війни. 

Військовий аналітик розповідав про ситуацію в зоні АТО, ведення інформаційної війни та реформування системи оборони.

Співпраця «Інформаційного спротиву» із представниками партії «Народний фронт» розпочалась з моніторингу подій в Криму ще в березні.

Після зустрічі із студентам ЖДУ ім. І.Франка, Дмитро Тимчук зустрівся також із курсантами Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова Державного університету телекомунікацій.

Військовий експерт також розповів, що його становлення проходило на Житомирщині. Юність провів у Бердичеві, а після закінчення факультету військової журналістики Львівського вищого військово-політичного училища повернувся у Житомир на службу.

«Армія тоді була деморалізована повністю, грошей не виплачували місяцями. Очевидно, тоді закладались ті негативні процеси, які зараз призвели до того, що Україні немає чим себе захищати та армія народжується тільки зараз», - додає Дмитро Тимчук.

Довідково:

Тимчук Дмитро Борисович (27 червня 1972, Чита, Читинська область, РРФСР, СРСР) — український військовий, політичний журналіст та популярний блогер. Підполковник запасу. Координатор групи «Інформаційний спротив». Став відомим через детальне висвітлення перебігу Кримської кризи, інтервенції Російської Федерації в Україну, а також сепаратистських виступів та російської диверсійної діяльності в Україні.

Народився 27 червня 1972 у м. Чита, РРФСР. Дитинство провів у Німеччині (батько-офіцер проходив службу у Групі радянських військ у Німеччині, 1978–1983). Юність провів у Бердичеві на Житомирщині. Закінчив Бердичівський політехнічний коледж. У 1995 році закінчив факультет військової журналістики Львівського вищого військово-політичного училища.

У 1995–1997 проходив службу у військах протиповітряної оборони.

У 1997–2000 працював у штабі Національної гвардії України.

У 2000–2012 перебував на роботі в різних структурних підрозділах Міністерства оборони України.

У ході службових відряджень відвідав українські контингенти миротворчих сил ООН в Іраку (тричі), Лівані та Косово.

З 2008 — головний редактор інтернет-проекту «Флот-2017» та керівник громадської організації «Центр військово-політичних досліджень».

З 2 березня 2014 — координатор групи «Інформаційний спротив», рос. «Информационное сопротивление»; інколи перекладається як «Інформаційний опір», водночас абревіатура залишається ІС[4].

Завдяки активності групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук став одним з найпопулярніших інтернет-діячів в Україні. Зокрема, у соціальній мережі Facebook кількість тих, хто слідкує за його сторінкою з актуальними новинами від ІС, перевищила 190 000 користувачів.

#Житомир #лекція #студенти #ЖДУ ім.І.Франка #Дмитро Тимчук
Оголошення
live comments feed...