• Головна
  • Місцеві бюджети Житомирщини отримали чергові субвенції з держбюджету
12:35, 13 жовтня 2014 р.

Місцеві бюджети Житомирщини отримали чергові субвенції з держбюджету

За повідомленням департаменту фінансів облдержадміністрації, 8 жовтня цього року місцеві бюджети Житомирщини отримали з державного бюджету субвенцію в розмірі 573,2 тис. грн. на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

10 жовтня з державного бюджету надійшли субвенції місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у сумі 5595,2 тис. грн.

Довідково:

Субвенція — це форма грошової допомоги місцевим бюджетам із державного, яка призначена для конкретно визначеної цілі(цілей).

Субвенція є дотацією місцевим бюджетам з державного бюджету. Субвенцію слід відрізняти від субсидії, яка призначена як дотації бюджетам, так і різним організаціям за рахунок бюджету або за рахунок спеціальних фондів, які формуються на основі внесків громадян і окремих компаній.

Відповідно до чинного законодавства України субвенції - це міжбюджетні трансферти для використання на певну мету в порядку, визначеному органом, який прийняв рішення про надання субвенції.

#Житомир #держбюджет #субвенції,
Оголошення
live comments feed...