18:00
24 липня
Близько 2 години ночі 11 липня в м.Житомирі на перехресті вулиць Київська – Мануїльського водій автомобіля ВАЗ-2109, 31-річний мешканець селища Червоноармійськ, здійснив зіткнення з автомобілем ВАЗ-210703 під керуванням 53-річного мешканця Львівської області.
За інформацією УДАІ УМВС України в Житомирській області, внаслідок ДТП постраждав 23-річний пасажир автомобіля ВАЗ-2109, який з отриманими тілесними ушкодженнями вимушений був звернутися за медичною допомогою.