• Головна
  • У Бердичеві освітні та медичні заклади реалізовували місцеву газету без укладених угод
15:44, 13 жовтня 2014 р.

У Бердичеві освітні та медичні заклади реалізовували місцеву газету без укладених угод

Бердичівською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку додержання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» керівниками центральної міської лікарні та управління освіти і науки виконкому міськради та встановлено порушення.

Зокрема, протягом 2013 - 2014 років, з відома головного лікаря, серед працівників лікарні розповсюджувалася місцева газета, отримані кошти від продажу якої передавалися керівнику товариства з обмеженою відповідальністю.

Також, з відома директорів низки загальноосвітніх шкіл міста, без укладення відповідних договорів, реалізовували це ж видання працівники бібліотек, голови профспілок тощо, чим неправомірно сприяли господарській діяльності зазначеного товариства.

Продаж бюджетними медичними та освітніми закладами друкованої продукції, в тому числі без укладення відповідних угод, суперечить вимогам чинного законодавства.

Окрім того, характер зазначених порушень свідчить про наявність корупційних ризиків у діяльності посадових осіб центральної міської лікарні, а також управління освіти і науки виконавчого комітету міськради.

З огляду на встановлені факти, міжрайонною прокуратурою Бердичівському міському голові внесено подання з вимогою усунути порушення закону та притягнути винних осіб до дисциплінарної відповідальності.

#Прокуратура #Бердичів #закон #перевірка #дотримання #газета
Оголошення
live comments feed...