• Головна
  • Житомирські рятувальники нагадали керівникам виборчкомів правила пожежної безпеки
16:57, 14 жовтня 2014 р.

Житомирські рятувальники нагадали керівникам виборчкомів правила пожежної безпеки

День виборів – день відповідальний. Саме тому підготовка до нього почалася вже давно. Втім, готуються до виборів не тільки політики, а й пожежні.

Так, сьогодні, 14 жовтня, інспектори сектору запобігання надзвичайним ситуація Житомирського міського відділу У ДСНС України у Житомирській області нагадали головам та секретарям виборчих комісій Корольовського району міста Житомира вимоги щодо пожежної безпеки дільниць. Всім присутнім на засіданні керівникам виборчкомів було роздано пам’ятки для розміщення їх безпосередньо на місцях волевиявлення.

Житомирський міський відділ У ДСНС України у Житомирській області нагадує: чергові по виборчій дільниці мають при заступанні на чергування та перед тим, як зачинити приміщення, перевірити протипожежний стан ввіреного йому об’єкта. Зважити слід також на наявність і справність вогнегасників тощо. При виявленні недоліків їх обов’язково слід усунути.

Ще раз застерігаємо: на всіх без винятку дільницях мають бути передбачені евакуаційні виходи, які не можна захаращувати чи перекривати. Оскільки всі двері на дільниці після 20-ї години у день голосування закриваються, евакуаційні виходи повинні запиратися на засувку, яка легко відчиняється зсередини.

#Житомир #рятувальники,нагадали #реківникам #правила пожежної безпеки
Оголошення
live comments feed...