• Головна
  • Вперше у Житомирі провели урочистий захід, приурочений до Дня створення УПА і Дня козацтва
17:05, 14 жовтня 2014 р.

Вперше у Житомирі провели урочистий захід, приурочений до Дня створення УПА і Дня козацтва

З нагоди Дня створення УПА та Дня козацтва 14 жовтня у залі Житомирської ОДТРК відбувся урочистий захід. Почесними гостями свята були ветеран Повстанського війська, житомирянин Степан Линишин і письменниця Ярослава Павлюк, яка цього дня презентувала свою книгу «На вічній варті».

Академічна школа хореографічного мистецтва «Сонечко» та студенти Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка виступили зі святковим концертом. До учасників заходу звернулися заступник голови обласної ради Руслан Годований і заступник голови ОДА Ярослав Лагута.

«Бачимо, що у залі присутні багато молодих людей, які народилися в незалежній Україні. Всі ви розумієте, що в історії нашої держави є багато фактів, які приховувалися, перекручувалися. Сьогодні нарешті можемо і повинні говорити про вагомий внесок воїнів УПА у перемогу в Другій світовій війні, - сказав Руслан Годований. – Вони боролися одночасно проти диктаторських режимів і за незалежність України. Просимо вибачення в усіх живих ветеранів УПА, яких нині в області проживає 20, за роки невідомості, за відсутність уваги і поваги. Дякуємо за ваш патріотизм, героїзм і силу духу».

Руслан Годований подарував ветерану УПА Степану Линишину картину, придбану на благодійному Покровському ярмарку, що відбувся 13 жовтня. На ярмарку були представлені вироби ручної роботи, виготовлені учнями і студентами 83 навчальних закладів. Кошти від продажу будуть використані для допомоги пораненим Житомирського військового госпіталю. Свою картину Ярослав Лагута подарував Ярославі Павлюк.

Фото можна переглянути у фотозвіті!

#Житомир #день козацтва #утворення УПА,святкування #вперше
Последние новости
Оголошення
live comments feed...