• Головна
  • Сьогодні житомирська поетеса презентує під саксофон «Білі шкарпеточки»
презентація
13:46, 16 жовтня 2014 р.

Сьогодні житомирська поетеса презентує під саксофон «Білі шкарпеточки»

презентація

Сьогодні, 16 жовтня о 18:00 відбудеться репрезентація збірки поезій "Білі шкарпеточки" Марії Хімич за участі саксофоніста Сергія Яроми.

У рамках репрезентації – збір коштів для новоград-волинської 30-ої окремої механізованої бригади (волонтер – Юлія Толмачова, БФ "Всесвіт за майбутнє").

Дрес-код: чорне і біле. Девіз: "Вірші, саксофон, рок-н-рол".

Для довідки: збірку поезій "Білі шкарпеточки" видано в серії "Лауреати "Смолоскипа" в київському видавництві "Смолоскип".

Марія Хімич – журналіст, письменник, член Національної спілки журналістів України й Національної спілки письменників України. Лауреатка Літературного конкурсу видавництва "Смолоскип" (2013 р.). Лауреатка Міжнародної україно-німецької премії імені Олеся Гончара у номінації "Велика проза" (2013 р.).

У 2012 році побачила світ перша збірка віршів і прози Марії Хімич "Півні-Ч". У цьому ж році за книжку "Півні-Ч" вона отримала премію імені Василя Юхимовича у номінації "Проза" (м. Коростень) і стала переможницею обласного щорічного конкурсу "Краща книга року" в номінації "Кращий літературний дебют" (м. Житомир).

Сергій Ярома – професійний саксофоніст й організатор масових культурних заходів.

 Контакти: 066 58 15 229, 093 70 29 266.

#Житомир #Марія Хімич #Білі шкарпеточки #презентація
Оголошення
live comments feed...