• Головна
  • На Житомирщині правоохоронці боротимуться з підкупами виборців під час передвиборчої кампанії
15:06, 16 жовтня 2014 р.

На Житомирщині правоохоронці боротимуться з підкупами виборців під час передвиборчої кампанії

УМВС України в Житомирській області у межах компетенції вживає заходи, спрямовані на забезпечення правопорядку під час передвиборчої кампанії та виборів до Верховної Ради України 26 жовтня 2014 року. На всі повідомлення про порушення чинного законодавства міліція реагує негайно та відповідно до своїх повноважень.

Під час передвиборчої кампанії та безпосередньо виборів народних обранців до українського парламенту органи внутрішніх справ Житомирщини здійснюють низку заходів, направлених, зокрема, на забезпечення охорони громадського порядку та безпеки громадян, запобігання вчиненню тяжких та резонансних злочинів, терористичних проявів тощо.

Окрім того, в обласному Управлінні міліції розгорнуто роботу оперативного штабу, який акумулює інформацію про порушення виборчого законодавства та здійснює координацію дій з іншими правоохоронними органами.  

Тож, шановні жителі Житомирщини, якщо вам стали відомі факти порушень чинного законодавства, пов’язані з проведенням передвиборчої кампанії, у тому числі випадки підкупу виборців, та безпосередньо у день голосування, ви можете повідомити про це за номерами телефонів: (0412) 40-75-73 або 102. Також інформацію можна надіслати на електронну пошту по e-mail: [email protected].

Кожне повідомлення буде належним чином зареєстроване та забезпечено відповідне реагування з проведенням усіх необхідних заходів для винесення правової оцінки тієї чи іншої події та прийняттям процесуальних рішень у межах чинного законодавства та компетенції органів внутрішніх справ.

#Житомирщина #міліція #підкуп #вибори #кампанія
Оголошення
live comments feed...