• Головна
  • У Житомирі боєць 26-ої бригади Олександр Крижанівський презентував світлини «100 днів в АТО»
фото
14:41, 16 жовтня 2014 р.

У Житомирі боєць 26-ої бригади Олександр Крижанівський презентував світлини «100 днів в АТО»

фото

Сьогодні , 16 жовтня, в ННІ філології та журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка відбулась унікальна фотовиставка світлин із зони АТО.

Автор фотосвітлин – випускник Інституту філології та журналістики, журналіст, солдат 26 Бердичівської артилерійської бригади Олександр Крижанівський.
З низки фотографій, які були зроблені Олександром за час перебування в зоні антитерористичної операції на сході країни, на фотовиставці «100 днів в АТО» було представлено 50 знімків.
Фотовиставка відбулась у вигляді фотосушки. Через коридор другого поверху були протягнені мотузки, на яких за допомогою прищіпок висіло 50 світлин із зони АТО.
Місце дислокації та завдання бригади залишились у таємниці. Також автор зауважив, що військової таємниці цими фотознімками не видає.
Хлопці теж хотіли на пам'ять фото, тому мене "кришували". Шкода, що найбільшвдалі моменти для фотографій впіймати не вдалось. Були важливіші завдання.
Крім того Олександр додав, що часу на фотографування було зовсім мало. Здебільшого його прикривали товариші, коли він ловив вдалі кадри. Як розповів автор: "Хлопці теж хотіли на пам'ять фото, тому мене "кришували". Шкода, що найбільшвдалі моменти для фотографій впіймати не вдалось. Були важливіші завдання."
Також світлини виставки можна придбати за символічну ціну. Так, лише за годину "сушки" фото вдалось вторгувати 200 гривень.
На фотовиставку завітав і член ОБСЄ.
Сам же автор «100 днів в АТО» скоро знову повернеться до своїх бойових товаришів і пообіцяв по поверненню представити чергову партію світлин.
Натомість друзі, знайомі та відвідувачі виставки побажали Олександру повернутись з перемогою!
Фото з презентації фотосушки «100 днів в АТО» згодом можна буде переглянути в нашому фотозвіті.
#Житомир #фотосушка #Олександр Крижанівський #АТО #світлини
Оголошення
live comments feed...