• Головна
  • 99 % соціальних закладів Житомирщини готові до роботи в осінньо-зимовий період
засідання
15:38, 16 жовтня 2014 р.

99 % соціальних закладів Житомирщини готові до роботи в осінньо-зимовий період

засідання

Під час засідання колегії департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, яке відбулося 16 жовтня, головним чином було підсумовано роботу щодо стану готовності підвідомчих установ системи до роботи в осінньо-зимовий період.

Наразі в області функціонує 16 інтернатних установ, в яких на повному державному утриманні перебувають 2304 самотніх непрацездатних громадян і людей із особливими потребами та 331 дитина з фізичними та розумовими вадами.

Про це передає прес-служба облдержадміністрації.

Наразі в інтернатних установах області лише десять котелень працює на газу. Разом із тим, п’ять котелень уже переведені на тверде паливо, а одну котельню Володарсько-Волинського психологічного інтернату переоснащено на використання рідких енергоносіїв.

«Згідно з рішенням останньої сесії обласної ради, що відбулася 11 вересня, на підготовку установ системи до роботи в осінньо-зимовий період з обласного бюджету було виділено 3 млн 87,3 тис. грн. У зв’язку з цим на Житомирщині була здійснена потужна робота щодо переведення котелень восьми інтернатних установ на альтернативні види палива (Житомирський геріатричних пансіонат, Довбиський, Любраський, Ходорківський, Радомишльський і Володарсько-Волинський психологічні інтернати, Тетерівський дитячий будинок-інтернат та Житомирське вище професійне училище-інтернат). Також, відповідно до завдання Уряду, керівники підвідомчих установ системи соціального захисту області розробили комплекс оперативних заходів, спрямованих на зменшення споживання природного газу на рівні 30 %, – прокоментувала Галина Корінна, спілкуючись із журналістами. – Із цим завданням галузь соціального захисту населення Житомирщини фактично впоралася: придбано необхідний обсяг місцевих енергоносіїв, зокрема, дров, пелетів і вугілля. Тож, ми готові розпочати опалювальний сезон. Уже підготовлено 99 % соціальних закладів області».

У Житомирському геріатричному пансіонаті на сьогодні вже проведено монтаж твердопаливного котла та звершено роботи з реконструкції котельні. Відтак, інтернатна установа зможе опалюватися за рахунок вугілля та дров.

Керівництво Коростенського геріатричного пансіонату у цьому напрямку співпрацює з інвестором «Теплодар». Там наразі завершуються роботи щодо встановлення модульної котельні з двома твердопаливними котлами.

Під час підготовки до роботи в осінньо-зимовий період у соціальних установах Житомирщини було відремонтовано 450 м теплотрас, 635 м холодного та 250 м гарячого мереж водопостачання.

#Житомирщина #соціальні заклади #опалювання
Оголошення
live comments feed...