![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
12:00, 14 липня 2011 р.
Житомирська область за темпом росту обороту роздрібної торгівлі зайняла 1-е місце у загальнодержавному рейтингу
За інформацією головного управління економіки, у січні-квітні 2011 року в області тривало зростання зовнішньої торгівлі. Порівняно з аналогічним періодом 2010 року обсяг експорту товарів зріс на 47,3% та становив 163,3 млн. дол. Імпортних операцій було здійснено на суму 116,4 млн. дол., що більше аналогічного періоду минулого року на 21,9%. Зовнішньоторгівельні операції підприємства області здійснювали з партнерами 83 країн світу.
Продовжується позитивна динаміка у розвитку сфери роздрібної торгівлі області. За січень-травень 2011 року обсяг обороту роздрібної торгівлі відповідно до минулорічного періоду збільшився на 20,3% і склав 5351,8 млн. грн. Це на 4,8% більше, ніж у середньому по Україні. Як наслідок, Житомирська область за темпом росту обороту роздрібної торгівлі зайняла 1-е місце у загальнодержавному рейтингу.
Активізація роздрібної торгівлі пов’язана в першу чергу із зростанням споживчої активності населення. Цьому сприяло і зростання доходів, і відновлення споживчого кредитування населення. Продовжують відкриватись нові об’єкти із сучасними форматами організації роздрібної торгівлі і високим рівнем обслуговування.
Управління з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
16:50, 24 липня
16:49, 24 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
live comments feed...