• Головна
  • Житомирська область за темпом росту обороту роздрібної торгівлі зайняла 1-е місце у загальнодержавному рейтингу
12:00, 14 липня 2011 р.

Житомирська область за темпом росту обороту роздрібної торгівлі зайняла 1-е місце у загальнодержавному рейтингу

За інформацією головного управління економіки, у січні-квітні 2011 року в області тривало зростання зовнішньої торгівлі. Порівняно з аналогічним періодом 2010 року обсяг експорту товарів зріс на 47,3% та становив 163,3 млн. дол. Імпортних операцій було здійснено на суму 116,4 млн. дол., що більше аналогічного періоду минулого року на 21,9%. Зовнішньоторгівельні операції підприємства області здійснювали з партнерами 83 країн світу.

Продовжується позитивна динаміка у розвитку сфери роздрібної торгівлі області. За січень-травень 2011 року обсяг обороту роздрібної торгівлі відповідно до минулорічного періоду збільшився на 20,3% і склав 5351,8 млн. грн. Це на 4,8% більше, ніж у середньому по Україні. Як наслідок, Житомирська область за темпом росту обороту роздрібної торгівлі зайняла 1-е місце у загальнодержавному рейтингу.

Активізація роздрібної торгівлі пов’язана в першу чергу із зростанням споживчої активності населення. Цьому сприяло і зростання доходів, і відновлення споживчого кредитування населення. Продовжують відкриватись нові об’єкти із сучасними форматами організації роздрібної торгівлі і високим рівнем обслуговування.


Управління з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...