• Головна
  • Епопея з виборами ректора Житомирського агроекологічного університету продовжується
13:18, 14 липня 2011 р.

Епопея з виборами ректора Житомирського агроекологічного університету продовжується

Бажання очолити аграрний ВУЗ Житомирщини висловили чотири кандидати, але вибори довелось перенести через некоректний Статут.

Епопея з виборами ректора Житомирського національного агроекологічного університету продовжується. Через не відповідність Статуту навчального закладу вибори відтермінували.

Як повідомила директор департаменту Мінагрополітики з науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій Ірина Синявська: «Університет має Статут, якій не відповідає деяким положенням Закону «Про освіту». Вибори відбудуться тоді, коли внесуть зміни та зареєструють їх». Вибори претендентів відбуватимуться на конференції. Ті з них, хто отримає більше 30% голосів можуть бути призначені на посаду ректора. Остаточне рішення приймає міністр АПК Микола Присяжнюк.

На сьогоднішній день заяви подали чотири претенденти. Всі – викладачі університету: професори Віктор Положенець, Олександр Галатюк, Валерій Микитюк та Антон Малиновський, який продовжує керувати університетом в статусі виконуючого обов’язки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...