• Головна
  • Фабрика «ЖЛ» представляє колекцію новорічних подарунків 2015
Реклама
10:20, 21 жовтня 2014 р.

Фабрика «ЖЛ» представляє колекцію новорічних подарунків 2015

Реклама

Житомирська кондитерська фабрика «ЖЛ» розробила колекцію різдвяних подарунків до Нового 2015 Року. Асортимент новорічних солодощів включає 15 варіантів в різних видах упаковки - картонні коробки, пакети, жерстяні чемоданчики. Крім цього колекція розроблена в найрізноманітніших дизайнах, вагових форматах і цінових категоріях, тому кожен зможе знайти подарунок собі до смаку.

До складу подарунків увійшли найбільш популярні солодощі ТМ «ЖЛ» та ТМ «Doma», в тому числі і новинки 2014 року: «Грильяж горіховий мікс», «Тофан горіховий мікс», молочні цукерки «Річ крем», батончик «Мілк вейв» та інші.

В новорічну колекцію від «ЖЛ» входить подарунок-чемоданчик «Ялинка» вагою 500г, виготовлений в металевому корпусі з ексклюзивним розписом. Також фабрика «ЖЛ» вперше цього року представляє подарунок з героями улюбленого дитячого мультфільму «Маша та Ведмідь» - це картонний чемоданчик вагою 640г з сюрпризом всередині - ексклюзивним 3D-пазлом. Такі ж 3D-пазли можна знайти і в новому яскравому і кольоровому подарунку від фабрики «ЖЛ» «Пригоди Діда Мороза», 600г.

Традиційно увійшли в новорічну лінійку 2015 і улюблені подарунки - жерстяні кульки «Новорічні», виконані у вигляді старовинних новорічних іграшок, а також картонний саквояж «З Новим Роком!» вагою 540г. А ось кулька «Ностальжі» 192г цього року набула нову зручну і презентабельну картонну упаковку.

Новий дизайн отримали також і подарункові кульки вагою 300г і 450г - кожен з подарунків прикрасили персонажі популярного українського мультфільму «Як козаки ...» з різними історіями.

Новорічні подарунки від "ЖЛ" - це справжня прикраса зимових свят і кращий сюрприз, який подарує Вашим близьким святковий настрій.

Додаткова інформація:

ТДВ «ЖЛ» (до березня 2011 року - ЗАТ «Житомирські ласощі») засновано у 1944 році. Фабрика займає 5-е місце за обсягом виробництва. Якість продукції підтверджується сертифікатами ISO 9001:2008 «Система менеджменту якості» та ISO 22000:2005 «Система управління безпечністю харчових продуктів». Продукція випускається під торговими марками – ЖЛ, Doma, Optimix та Stevix, серед яких різні види цукерок, печива та вафель. www.sladosti.com.ua

Оголошення
live comments feed...